Kolekce nových trendů FRAMESI jaro-léto 2019


NOVÉ ÚČESOVÉ TRENDY FRAMESI JARO-LÉTO 2019

1. UTILITY GLAM
2. JET SET
3. ETHNOLOGICAL
3. FLUIDYTY


4 zbrusu nové módní trendy kolekce pro jaro-léto 2019 pokaždé jinak. Tým Italian Style Energy versus tým Italian Style Framesi. Komu se to povedlo lépe? To zvažte sami. Nutno však říci, že oba týmy vzali svojí práci svědomitě a opět se fantazii meze nekladly. Udávání trendů, stylů a cool účesů je tak opět velice originální.1. MEGATREND UTILITY GLAM

UTILITY GLAM skvělým způsobem odpovídá na estetické požadavky spojením sportovní nebo pracovní módy s nejelegantnějším zpracováním krejčovských mistrů.
Praktické kapsy, suché zipy, super odolné látky a opasky s uchycením předmětů využije kdokoli. Nejnáročnější zákazníci svůj outfit určitě doplní vychytanými detaily jako jsou ručně vyrobené kožené doplňky. A milovníci ležérní módy zvolí letecké brýle, nepromokavé pláště s hromadou kapes a nejnovější typ měkoučkých vyšisovaných džín.

Jedno z hesel letních přehlídkových mol je “funkčnost”. Sportovní duch, který se proplétá módou už řady sezón, mění hranici mezi běžným oblečením a oděvy šitými na míru. Pohodlí a pocit volnosti zajišťuje příjemnější prožití každého dne, ale současně se nezříká elegance.

MODNÍ STYL

Touha ochránit se před větrem a deštěm se odráží ve stylu safari bund, cargo kalhot a kombinéz, připomínajících vzhled vašeho oblíbeného opraváře: více ve vašem letním šatníku potřebovat nebudete. Barvy mají plnost a intenzivně září: čistá bílá, odstíny velbloudí srsti, fialová, oranžová a korálově růžová.


PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE UTILITY GLAM 2019VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH OBDRŽÍTE NA SEMINÁŘI ÚČESOVÝCH TRENDŮ NEBO NA WEBU WWW.FRAMESI.CZ >>> ZDE2. MEGATREND ETHNOLOGICAL

Styl inspirovaný tradičním africkým oděvem bou-bou, plným barev. Nový etnický směr se dočkal inovace a řemeslného zpracování, proto skvěle odpovídá vlně mix&match, kterou mají lidé ve velké oblibě.

ETHNOLOGICAL (ethnic + technological) je etno stylem 4.0. Přetváří tradiční potisky pomocí počítačově tvořených optických efektů a geometrických vzorů.
Jedná se o druh jasně rozpoznatelného etna díky použitým látkám a grafickému designu.
Outfity v etnickém vzhledu ale v objemech a tvarech následují současný rozhodný a moderní styl.

MODNÍ STYL

Ethnological prezentuje milovníkům módy jednoduché tvary a mladistvý vzhled. Barvy jsou svěží, ozvláštněné neonovými tóny a sportovními prvky – neoprenem a jinými technickými látkami. Dohromady tvoří poutavou směs budoucnosti a dávných tradic. Styl Ethnological uvítají i zralé ženy.
Získají nástroj pro vyprávění svých osobních příběhů. Právě pro ně stylisté znovuobjevují kaftany s pletenými pásky i bezchybné obleky, proměněné v nejmodernější kousky díky optických digitálním potiskům zhotoveným moderní technologií.

PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE ETHNOLOGICAL 2019VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH OBDRŽÍTE NA SEMINÁŘI ÚČESOVÝCH TRENDŮ NEBO NA WEBU WWW.FRAMESI.CZ >>> ZDE3. MEGATREND FLUIDITY

Jedna věc nikdy nevyjde z módy: střízlivý vzhled. Pokud jde ruku v ruce s důmyslnou nenuceností, musí mít výsledek úspěch.
S trendem FLUIDITY ucítíte hlubokou sebejistotu a současně se vyhnete jednotvárnosti davu. Oděvy následují pohyby těla díky vzdušným látkám, ve kterých se cítíte stejně jako při příchodu domů, kdy skočíte do svých oblíbených šatů, nejpohodlnějších na světě.

I barvy tvoří základ trendu. Jemné odstíny tón v tónu tvoří příjemnou 
harmonii, a znázorňují volnost v oblékání. Filozofii take-it-easy všichni známe, ale hodí se připomenout si tuto ingredienci spokojenosti a well-being.

MÓDNÍ STYL

U každého kousku tohoto trendu zaznamenáte mírnou nadměrnost. Dlouhé rukávy téměř schovávají ruce, kalhoty jsou delší a sukně širší
než obvykle. Díky vrstvení oblečení jsme připraveni na nepředvídatelné změny jarního počasí. Z palety barev nachází uplatnění převážně ty klasické, od neutrálních typických pro město až po pastelové. Světle šedá a bílá, hnědá velbloudí a šalvějově zelená, růžová a modrá půvabně zahalují tělo a tvoří znamenitý total look.

PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE FLUIDITY 2019VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH OBDRŽÍTE NA SEMINÁŘI ÚČESOVÝCH TRENDŮ NEBO NA WEBU WWW.FRAMESI.CZ >>> ZDE4. MEGATREND JET SET

Mezi silnými trendy jarní a letní sezóny zaujímá JET SET důležité místo. Obrací se k 60. létům a tehdejším událostem. Jejich současná verze předvádí privilegované a bohaté milénium, ve kterém se lidé chlubí svým pětihvězdičkovým životem na sociálních sítích. Den jako nekonečný večírek u bazénu a vzhled zářící jako sklenka se šampaňským.
Obdivovatelé trendu Jet Set milují luxus ve všech jeho podobách a nedočkavě čekají, aby mohli předvést své nejvýjimečnější outfity během letní dovolené.

MÓDNÍ STYL

Otevřete-li dveře šatníku Jet Set, dýchne na vás atmosféra večírků. Ruku v ruce s plnými barvami jde zlatá a stříbrná, styl poukazuje na vášnivost a ženskost. Rozdíly mezi dnem a nocí se téměř stírají. Flitry, výšivky a lamé se hodí také pro denní aktivity a na pláž. Styl Jet Set prostě miluje léto. Velmi krátké sukně, hluboké výstřihy a rozparky, plavky a sandály v gladiátorském stylu přímo volají po dlouhých horkých dnech, pobytu u moře a bezstarostném odpočinku.


PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE JET SET 2019VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH OBDRŽÍTE NA SEMINÁŘI ÚČESOVÝCH TRENDŮ NEBO NA WEBU WWW.FRAMESI.CZ >>> ZDE
SOUBOJ TÝMŮ ITALIAN STYLE ENERGY VS. ITALIAN STYLE FRAMESI 

TERMÍNY SEMINÁŘŮ NA TÉMA NOVÝCH KOLEKCÍ KE STAŽENÍ

POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.

ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDEPROMO MATERIÁLY DO SALÓNŮ

Každý účastník semináře ÚČESOVÉ TRENDY obdrží tyto materiály:

1. TRENDY ITALIAN HAIR STYLE
  • VYUŽITÍ: pro prezentaci trendů klientům | 68 stran fotografií

2. TECHNICKÝ MANUÁL
  • Obsahuje podrobné postupy pro 8 dámských účesů, 2 pánské účesy a 2 společenské účesy.
  • Realizace je popsána krok po kroku, včetně barvení a stylingu.
  • VYUŽITÍ: výhradně pro kadeřníky pro realizaci účesů | 32 stran

3. OBOUSTRANNÉ PLAKÁTY
  • VYUŽITÍ: pro ozdobení výlohy, recepce či stolu 33x23 cm | 4 kusy

4.  PLAKÁTY NA SKLO VÝLOHY | 33x47 cm | 4 kusy


5.  KRABICE NA SET = POUTAČ
  • motto: co je ekonomické, je i ekologické

6.  PŘÍSTUP DO DATABÁZE ÚČESŮ (eng/it)