Možnosti dopravy

Nemůžete se dočkat, až budete mít své potěšení u sebe? Nebojte se, garantujeme rychlé dodání do 48 hodin.
Doprava zásilek

Využíváme služeb České pošty: balík Do ruky - obdržíte ho z ruky do ruky i v nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po našem odeslání. 

Při objednávce vám doručíme email, kde budete mít sledovací odkaz - můžete se pak kdykoliv podívat, kde se vaše radost v balíčku právě nachází. O doručení balíku budete také formou SMS informování na telefonním čísle, které jste vyplnili, když jste se k nám registrovali. 

Ve vybraných lokalitách lze také využít odpolední doručování do 19 hodin, v Praze do 20 hodin. Nebudete-li v době příjezdu doručovatele doma, zásilka bude uložena na poště, popřípadě můžete na poště požádat o opakované doručení zásilky.

Pokud preferujete osobní odběr, můžete využít služby Uloženka - objednáte si u nás zboží a dojdete si pro něj na nejblizší výdejové místo Uloženky. O tom, že je váš balíček již na Uložence a vy si pro něj můžete zajít, budete také informováni SMS.

Na mapu výdejních míst Uloženky se podívejte >>> tady <<<.
 

Expediční náklady a poštovné
 

  • Nákup nad 2000 Kč  - zdarma
  • Nákup do 2000 Kč, platba bezhotovostní - 65 Kč
  • Nákup do 2000 Kč, platba dobírkou - 100 Kč (65 + 35 dobírka)
  • Uloženka - 45 Kč

Při převzetí zásilky hlavně zkontrolujte stav obalu. Pokud obal jeví známky mechanického poškození, zásilku nepřebírejte! Pokud zjistíte, že pod nedoručeným obalem je mechanicky poškozené zboží, neprodleně se obraťte s reklamací na doručující pobočku České pošty (nejdéle do 48 hodin).

Doprava nábytku

Kadeřnický a kosmetický nábytek, který jste si u nás vybrali, vám dovezeme zkompletovaný sami až k vašemu salonu (je-li dopravně přístupný). Čas dodání je vždy dle individuální dohody.  Nábytek vám dopravíme zdarma.