Možnosti platby

Vyberte si způsob platby, který vám vyhovuje – jednoduše v košíku zatrhněte svůj požadavek:

Chcete platit pohodlně, rychle a bezpečně?
Využíváme bezhotovostní platební systém GP webpay, který umožňuje platby bankovními kartami označenými MasterCard, VISA a Diners Club. Výhodou je urychlení procesu objednání a dodání zboží. Za tuto službu neplatíte žádné speciální poplatky navíc. 


Platba je zcela bezpečná a splňuje mezinárodní standard 3D Secure. Eshop Beautyonline.cz (tedy my) nemá přístup k číslu vaší karty ani jiným citlivým údajům. Platební systém GP webpay je nejpoužívanější v ČR a pro nás ji zajišťuje Komerční banka. 
Nespěcháte?
Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří tolik nespěchají, můžete zaplatit za zboží předem. Veškeré platební údaje najdete ve svém emailu, prosím pečlivě vyplňte i variabilní symbol. Zboží vám zašleme, jakmile bude platba připsána na náš účet.

Účet naší společnosti: č. 86-0128240257 / 0100

S platbou neotálejte, objednané zboží vám blokujeme 5 pracovních dní (od objednání zboží po připsání platby na náš účet). Převod mezi bankami může trvat až 3 dny, takže je ideální platbu uhradit do 2 dnů.

Raději platíte hotově?
Pak doporučujeme platbu dobírkou. Neholdujete-li internetovému bankovnictví, jednoduše zaplaťte doma či na jiné vámi zadané adrese hotově při převzetí zboží. Za tuto službu uhradíte navíc 35 Kč.