30 let na trhu s profi kosmetikou

Náš příběh

Psal se rok 1990 a český kosmetický trh si žádal nový závan čerstvého vzduchu. Tím se stal italský charismatický obchodník Giuliano Bravi, zakladatel společnosti ItalyStyle.cz, který Čechům otevřel dveře do zcela nového světa těch nejkvalitnějších italských značkových produktů. Tímto krokem započal příběh úspěšné firmy, který se píše už čtvrt století a ještě zdaleka nekončí.

Před více jak 30 lety jsme odstartovali naši činnost ve stáncích obchodních domů Prior, jež čítal více než 150 prodejních míst, a zaujali jsme nejen ženy sortimentem léčebné vlasové kosmetiky značky Gestil. Hitem, který se těšil největší oblibě, se stal balzám Wonder (v té době s výtažkem z býčích žláz, nyní s výtažky z bambusu, který má stejně blahodárné účinky) a jeho úspěch pokračuje dodnes, podobně, jako tomu je i u našich ostatních produktů vlasové, pleťové i dekorativní kosmetiky a parfémů. Výrobky "made in Italy" byly v porevoluční době natolik žádané, že jsme je pomalu nestačili na stáncích doplňovat.

Zákaznice se do Gestilu a ostatních značek zamilovaly natolik, že se staly vyhledávanými i u profesionálů, a po krátké době nechyběly v žádném úspěšném salónu. My jsme mezitím vytvořili síť obchodních zástupců, kteří kadeřnickým a kosmetickým salonům pomáhali, a rozšířili jsme nabídku o další, pečlivě vybrané, profesionální značky.

Věrný partner

Být poctivým a silným profesionálním partnerem českých kadeřnických a kosmetických salónů, to bylo a je stále naším cílem, a proto dbáme na kvalitu výrobků, jež nabízíme, a snažíme se neustále zdokonalovat prostřednictvím vzdělávacích programů a akcí sebe i zaměstnance našich partnerů.

Kromě toho, že náš repertoár tvoří široká ucelená paleta produktů těch nejlepších, léty prověřených italských značek, podporujeme pokrok kosmetického průmyslu - snažíme se neustále zvyšovat profesionalitu vzděláváním v oblasti nejnovějších trendů, složení a účinnosti kosmetických přípravků i technologických postupů apod.

Móda - srdeční záležitost Italů

Proč je právě Itálie naším výchozím bodem?

Země alpských štítů, ledovcových jezer a historických památek je proslulá nejen díky pizze a dobrému vínu, ale i pro nepřeberné množství světových módních značek a úspěšných designérů, návrhářů i jiných umělců. Miláno se řadí spolu s Paříží, Londýnem či New Yorkem mezi top módní města a většina předních italských módních značek, jako je Valentino, Gucci, Versace, Prada, Armani a Dolce & Gabbana, sídlí v současné době právě zde.

Italové jsou známí jako temperamentní lidé, kteří milují módu a design a mají pro ně přirozený talent a cit.