Akademie a semináře


VZDĚLÁVACÍ BEAUTY AKADEMIE

Naše společnost v Praze otevřela zcela novou vzdělávací akademii pro profesionální kadeřníky, kadeřnice a kosmetičky. Tyto prostory slouží jako centrum zvyšování profesionální úrovně kadeřníků, kadeřnic a kosmetiček. Požadavky na profesionalitu, dovednosti a služby salonů stále stoupají. Stejně jako v jiných oborech je nezbytné se neustále zlepšovat, což bez dalšího vzdělávání a hledání nové inspirace nelze. Podnikatelé, kteří nejdou vpřed, nemohou na dnešním složitém trhu uspět. A právě z těchto důvodů jsme akademii vybudovali.JAKÉ SLUŽBY AKADEMIE NABÍZÍ?

1. SEMINÁŘE PRO KADEŘNICE A KADEŘNÍKY – profesionální značky Framesi, Ecoplex

  • Pracovní workshopy s českými či italskými kadeřníky na cvičných hlavách či modelkách – střihy, barvení, výčesy, trendy. Teorie i praxe.
  • Vzdělávání v oblasti barvení vlasů – pro začátečníky, pro pokročilé, top techniky.
  • Projekty pro podporu a rozvoj salonů.

2. SEMINÁŘE PRO KOSMETIČKY - profesionální značky Alissa Beauté, Diego dalla Palma
  • Pracovní workshopy a teorie – kosmetická ošetření, nové trendy, masáže, marketing pro salony. Pro začátečníky i pro pokročilé.

Máte-li zájem o nabídku seminářů, sledujte tyto stránky. Nebo nám pošlete váš email a budeme vás o chystaných akcích informovat (pokud již od nás emaily dostáváte, pak i termíny aktuálních akcí najdete ve svém emailu).


JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Akademie se nachází v ulici Opletalova 958/27, 11000, Praha 1 (ulice je přímo naproti hlavnímu nádraží).
PĚŠKY Z HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ PRAHA – 1 minuta chůze

Vyjděte z hlavního nádraží, běžte přímo rovně přes park, přejděte ulici a v zástavbě domů, vpravo vedle salonu Royal Beauty & Spa.


METREM

Metrem (linka C-červená) dojeďte do stanice HLAVNÍ NÁDRAŽÍ a pokračujte pěšky (popis výše).
 

TRAMVAJÍ

Tramvají č. 26, 15, 5, 9 dojeďte na zastávku HLAVNÍ NÁDRAŽÍ a pokračujte pěšky (popis výše).

 
AUTEM

Pokud pojedete autem, máte dvě možnosti ohledně parkování:

  • Levná a bez stresu: Auto nechte na jednom ze záchytných parkovišť na okraji Prahy, dojeďte metrem (linka C-červená) do stanice HLAVNÍ NÁDRAŽÍ, ze které do akademie dojdete za 1 minutu.
  • Dražší, ale bez MHD: V blízkosti nádraží se nachází několik veřejných placených parkovišť (např. na střeše nádraží). Všechny jsou ale placené v sazbě kolem 60 Kč za hodinu!