Značka
Typ produktu
Filtrovat dle štítku
Spolupracujte s námi
Kulmy

Touží vaše klientky po účesech s něžnými vlnkami či dívčími kudrlinkami, chtějí udělat svatební účes, nebo jen parádu na... Celý popis

Filtr
+ dárek kartáč

Spirálová kulma Butterfly + dárek kartáč Euforia 1

Labor Pro
+ dárek kartáč

Spirálová kulma Butterfly + dárek kartáč Euforia 2

Labor Pro
+ dárek kartáč

Spirálová kulma Butterfly + dárek kartáč Euforia 3

Labor Pro
+ dárek kartáč

Spirálová kulma Butterfly + dárek kartáč Euforia 4

Labor Pro
Novinka

Spirálová kulma Labor Pro Butterfly

Labor Pro
Novinka

Pravoúhlá kulma na vlasy Self Comby | 5v1

Upgrade
Novinka

Kulma na vlasy Labor Pro Colt Air

Labor Pro

Titanová dlouhá kulma Titanium Pro Create | průměr 26 mm

Upgrade

Termokeramický kulmokartáč B120 Plum Easy

Labor Pro

Úzká kulma Frizzy Curler | Ø 9 mm

Upgrade
Novinka

Víceúčelová kulma na vlasy 5v1 Kit Comby

Upgrade
Novinka

Infračervená kulma InfraCurl Black UG110E | 25 mm

Upgrade

Infračervená kulma InfraCurl Black UG111E | 32 mm

Upgrade

Titanová dlouhá kulma Titanium Pro Create | 3 typy průměrů

Upgrade

Rotační kulmožehlička Twist Styler

Upgrade

Rotační kulma Rolling | 4 typy průměrů

Upgrade

Infračervená kulma Infra Curl | 2 typy průměrů

Upgrade

Trojkulma na vlasy Newave Black | 2 varianty

Upgrade

Titanová kulma s klipem Titanium Pro | 5 typů průměrů

Upgrade

Kulmy

Touží vaše klientky po účesech s něžnými vlnkami či dívčími kudrlinkami, chtějí udělat svatební účes, nebo jen parádu na ples, zkrátka vybočit ze své uniformity rovných vlasů? Profesionální kulmy na vlasy značky Uki vám toto všechno umožní, a to navíc bez poškození vlasů, protože si teplotu budete moci nastavit podle vašeho přání. Uki vyrábí své přístroje z vysoce odolných materiálů, a díky své anatomii jsou také perfektně padnoucí do ruky. Vyberte si z konických, horkovzdušných nebo asymetricky tvarovaných kulem pro jemné, přirozené či přesně definované vlny.

Reference profesionálů

Sebastian Nemi Framesi International ambassador

Stabilní partner. Perfektní spolupráce. Společná vášeň pro kadeřnické umění. Framesi je srdeční záležitost!

Hana Puklová Framesi International ambassador

S firmou spolupracuji již 24 let a jsem maximálně spokojená, jak se servisem obchoďáků, jejich přátelským přístupem, komunikací a ochotou vycházet vstříc potřebám salon, tak samozřejmě i s vysokou kvalitou výrobků, výborným obchodním a marketingovým servisem. Pro mě je to po těch letech „druhá rodina“. Myslím, že ty roky spolupráce mluví za vše.

Jana Škabradová Kosmetický salon Fiore | Praha

S Italy Style Linea pracuji již čtrnáctým rokem a zatím jsem nenarazila na jinou firmu, která by měla tak proklientský přístup. Podpora firmy a kvalita produktů je samozřejmostí, odměny, stáže, školení příjemným bonusem. Vřele doporučuji.

Patrícia Varga Klímová Salon Siempre | Košice

S Framesi pracujem už šiesty rok a na túto značku nedám dopustiť. Neustále sa niečo inovuje, ponúkaju novinky a človek sa pri nich stále niečo nové učí. Všetky produkty su na nezaplatenie. Aj moje klientky si to nevedia vynachváliť.

Kateřina Haškovcová Kadeřnice | Tábor

Framesi je má srdcová záležitost zhruba 13 let. Miluji produkty i rodinu, kterou tvoří. Pomáhá mně jít neustále vpřed a držet se módních trendů, nabídnout klientům kvalitu. Každé školení mně dá něco nového, což je fajn.

Daniela Slepčíková Kosmetika, make-up artist | Pardubice

Italy Style Linea je pro mě jako druhá rodina. Svou stabilitou a neustálým rozvojem je mi v podnikání velkou oporou.

Věra Škraňková Kadeřnice a vizážistka | Litomyšl

Framesi má svou Akademii, moderní zázemí a skvělý tým. Pro mě je místem nejen vzdělání, ale i odpočinku od běžné práce v salonu. Ať už jedu informace čerpat nebo je sama předávat, je to vždy velmi obohacující a příjemně strávený den.

Lenka Hylšová Salon Identity | Vracov

Se značkou Framesi pracuji ráda, a to už přes 10 let. Líbí se mi co nám, kadeřníkům, může nabídnout. Neustále přichází s novými produkty a díky seminářům se ve své práci posouvám dál.

Michala Fiedlerová Kosmetička, lektorka | Rudice

Italy Style Linea tvoří super skvělý tým, má spoustu novinek a úžasných produktů a precizní vzdělávací semináře. Je mi ctí být jeho součástí.

Gabika Tvrdoňová GabiHair Studio | Dubnica nad Váhom

S Framesi som sa stretla pred 6 rokmi. Spoznala som Framesi tím, ktorý na mňa zapôsobil ako veľká rodina. Farby sú úžasne, neskutočne ma baví vytvárať farebné kreácie a hlavne zákazničky sú spokojné s kvalitou vlasov po farbení. Za mna #1

Alena Šuhajová Kosmetika, lektorka | Žďár nad Sázavou

Profesionalita, spolehlivost, podpora, kreativita, skvělý tým, prvotřídní produkty, servis a zázemí, s tím vším jsem se setkala a setkávám při své dlouholeté spolupráci s Italy Style Linea. S Italy Style Linea si můžete být jisti, že v tom nejste sami.

Martina Šimková Salon Sirrah Natura | Mladá Boleslav

S firmou pracuji jako technolog asi 8 let a se značkou Framesi 12 let. Poskytuje mi vše, co k práci, jako kadeřník, potřebuji. Umožňuje mi se vzdělávat a já pak mohu následně své vědomosti posílat dál a školit kadeřníky.

Ivana Nevřelová Kadeřnice | Olomouc

Se značkou Framesi jsem se seznámila před 15 lety na školení, o kterém mi řekl můj kamarád. Byla to láska na první pohled, protože Itálii miluji a vše s ní spojené. Má skvělé produkty a vždy nám nabízí úžasné školení s úžasnými lidmi.

Tamara Kounovská Salon Tamaryšek | Vejprty

Od té doby, co jsem zakotvila v přístavu Italy Style, nehledám v jiných vodách. Milý, profesionální přístup a především top produkty, které miluju, a mohu díky nim dělat svoji práci naplno s krásnými efekty a individuálně ke každé klientce.

Petra Šindelková Kosmetický salon Exclusive Care | Mladá Boleslav

Firmu Italy Style Linea jsem si vybrala na doporučení a nikdy mě ani nenapadlo měnit. Jsem s ní už od roku 2010 a jejich produkty a vývoj je jeden z nejlepších na trhu.

Iva Zavadilová Salon Madama | Ostrava

Pro mě jsou značky AB a DDP zárukou pro mé klientky, že můžu řešit každý jejich problém s pletí. Italy Style to vše navíc zastřešuje perfektním servisem, a to je důvod proč jsem této firmě už mnoho let věrná. Co víc chtít?!

Jitka Piesche Kadeřnice | Salon Quatro Liberec

Baví mě pracovat s barvami Framesi, protože mají výborné krytí a velkou variabilitu. Namíchám si je, jak potřebuji a jsem si jistá konečným výsledkem. Na Framesi mám ráda široký výběr produktů a příjemnou vůni ošetřujících přípravků.

Další recenze