Takara Belmont

Světový lídr ve vybavení kadeřnických a kosmetických salonů, ale také Spa a vybavení zubních ordinací. Za bezmála 100 let se tato japonská značka postupně vypracovala na mezinárodní značku, která je známá svou spolehlivostí v kadeřnických a kosmetických salonech po celém světě. Jejich znamenitý design a špičkové provedení veškerých detailů, dělají každý salon na světě jedinečný a exluzivní.
Proměntě váš salón v neobvyklé a jedinečné místo s puncem exluzivity, díky stylovému japonskému nábytku Takara Belmont.
Značka patří mezi špičku v kadeřnickém vybavení a to již od svého vzniku v roce 1921. Tradice, kvalita a neustála inovace posune Váš salon na vrchol. Jedná se o exluzivní  a propracované produkty. Varibilitě se meze nekladou počínaje zvolením široké škláy barevných odstínů potahů, vzorů, technických vychytávek či výběru barev lemovacích nití. Design, kvalita a pohodlí klientů jsou hlavní charakteristikou této jedinečné značky.V PŘÍPADĚ ZÁJMU O INDIVIDUÁLNÍ PRADENSTVÍ ČI CENOVÉ NABÍDKY KONTAKTUJTE NEBO NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Tel: 774 001 030 | showroom@italystyle.cz | Tvorba cenových nabídek pro kadeřnický nábytekKOMPLETNÍ NABÍDKU KADEŘNICKÉHO NÁBYTKU RENOMOVANÉ ZNAČKY TAKARA BELMONT SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT V AKTUÁLNÍCH KATALOZÍCH PRO ROK 2020 (POUZE ENG VERZE)

KATALOG NÁBYTKU TAKARA BELMONT 2020 ENG - ZOBRAZIT ZDE

INSPIRUJTE SE A PROHLÉDNĚTE SI KATALOG REALIZACÍ A HISTORII ZNAČKY - ZOBRAZIT ZDE


Zobrazit celý popis značky Takara Belmont


Zobrazuji  1 - 2 z 2

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značku Framesi v Čechách i na Slovensku. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Speciální akce

Naši zákazníci
NÁM VĚŘÍ
98% Ověřeno zákazníky
Zobrazit další hodnocení