Historie společnosti

Společnost Italy Style Linea s.r.o. (dříve Beauty Servis s.r.o.) je letos na trhu již 30 let. Vznikla v roce 1991, kdy do českých vod kosmetického průmyslu vstoupil zakladatel společnosti, italský charismatický obchodník p. Giuliano Bravi.

Svou dráhu jsme započali nabídkou kosmetiky ve stáncích tehdejších obchodních domů Prior, jejichž řetězec čítal přes 150 prodejních míst. Nejen ženskou klientelu jsme ihned zaujali širokým spektrem nabízených produktů italského původu o vysoké kvalitě. Naše prodavačky oblečené do barev značky Gestil prodávaly léčebnou vlasovou kosmetiku GESTIL včetně tehdejšího hitu, který se těší oblibě i dnes - balzámu WONDER (v té době s výtažkem z býčích žláz, který byl později nahrazen výtažky z bambusu se stejnými účinky), pleťovou a dekorativní kosmetiku i parfémy. Produkty "made in Italy" byly a stále jsou natolik žádané, že v porevoluční době poptávka téměř převyšovala nabídku.

Zákaznice se do produktů Gestil zamilovaly natolik, že ho i profesionální kadeřnice začaly nakupovat ve velkém do svých salonů. Značka podstoupila drobné změny a postupně se stala kosmetikou profesionální. My jsme mezitím vytvořili síť obchodních zástupců, kteří kadeřnickým salonům pomáhali, a rozšířili jsme nabídku o další vybrané profesionální značky.

Věrný partner

Společnost se zcela přeorientovala na profesionální trh. Naším cílem se stalo poctivé partnerství s kadeřnickými a kosmetickými salony. Z italských značek jsme vybrali ty nejvhodnější a poskytli tak ucelenou nabídku všech produktů, které kadeřnice a kosmetičky potřebují dnes a denně při své práci. A nejen to, nabídli jsme a dodnes v tomto trendu pokračujeme, zvyšování jejich profesionality vzděláváním v oblasti trendů, složení a účinnosti produktů, technologických postupů apod.

Móda - srdeční záležitost Italů

Proč se zaměřujeme výhradně na Itálii?

Tato jihoevropská země je synonymem kvalitní kosmetiky a doslova přetéká světovými módními značkami, světově úspěšnými designery a umělci. Miláno je zahrnuto mezi top módní města stejně jako Paříž, Londýn či New York. Většina předních italských módních značek, jako je Valentino, Gucci, Versace, Prada, Armani a Dolce & Gabbana, sídlí v současné době v tomto městě. Italové milují módu a design, mají pro ně přirozený talent a cit.