Kdo jsme

ItalyStyle.cz je společnost zaměřená na kadeřnické a kosmetické vybavení, která se specializuje na distribuci italských profesionálních značek kosmetiky i nábytku jako jsou např.: Framesi, Maletti, Beauty Star, NiloAlissa Beauté, Diego dalla Palma Professional, Uki International, Gestil, Parlux, Leader Cam, Labor Pro.


Naší snahou je pomoci kompletně zařídit a vybavit váš salón designovým nábytkem a doplňkovým vybavením až do posledního detailu. Nabízíme silné partnerství profesionálům, ale snažíme se zpřístupnit kvalitní výrobky určené pro krásu také domácnostem.

Výrobce podrobujeme pečlivému výběru a dbáme na to, abychom byli jejich výhradními distributory pro Českou Republiku. Rádi vám poskytneme poradenské služby, zodpovíme vaše otázky a podělíme se o mnohaleté zkušenosti na trhu.

Společnost Italy Style Linea, s.r.o., se specializuje na kadeřnické a kosmetické vybavení a je výhradním distributorem italských profesionálních značek kosmetiky i nábytku jako jsou např.:

Společnost Italy Style Linea, s.r.o., se specializuje na kadeřnické a kosmetické vybavení a je výhradním distributorem italských profesionálních značek kosmetiky i nábytku jako jsou např.:

Jdeme vstříc pokroku, a proto mimo jiné neustále vzděláváme sebe i vás.  V roce 2017 jsme v Praze otevřeli naši vzdělávací Akademii, ve které pořádáme řadu seminářů pro kosmetické ošetření, masáže, práci s vlasovými barvami, účesy a střihy, nebo kadeřnické show či estetický kongres.

Díky našemu profesionálnímu týmu a prověřeným dodavatelům se s námi ve světě krásy rozhodně neztratíte.

Navíc jsme pro vás k dispozici také v showroomu v Praze. Sjednejte si s námi schůzku nebo nás jen tak navštivte na adrese: Českomoravská 1181/21, Praha 9 - v blízkosti O2 arény.

… pro ty, kteří to s krásou myslí vážně.