Značka
Typ produktu
Filtrovat dle štítku
Spolupracujte s námi
Spolupracujte s námi
Maletti

Jsou vaše představy o kadeřnickém salonu o kráse, designu a inovaci? Chcete se odlišit a vyniknout mezi ostatními salony... Celý popis

Filtr
Akce- 44 %

Pánské křeslo ZEUS EASY - černá C | Maletti

Maletti
Akce- 38 %

Pánské křeslo ZERBINI 1906| Maletti

Maletti
Akce- 46 %
Novinka

Mycí box Gondola Air Massage | Maletti

Maletti
Akce- 39 %

Pánské křeslo ZERBINI 1906 CAPITONNÉ| Maletti

Maletti
Akce- 33 %
Novinka

Kadeřnické křeslo JENNY | Maletti

Maletti
Akce- 48 %

Mycí box 330 COMFORT| Maletti

Maletti
Akce- 42 %

Pracovní křeslo STRIPTEASE + základna Passe-Partout | Maletti

Maletti
Akce- 40 %

Mycí box Lazzaro Plus | Maletti

Maletti
Akce- 42 %

Mycí box Lazzaro Fix | Maletti

Maletti
Akce- 26 %

Automat na dezinfekci obuvi KUBETTO

Maletti
Akce- 26 %

Čistička vzduchu s UV technologií TOTEM WOOD PLUS UV-C 2 | laminát

Maletti
Akce- 26 %

Ochranná bariéra mezi mycí boxy TUDOR M PLEXY

Maletti
Akce- 26 %

Ochranná bariéra mezi mycí boxy TUDOR M

Maletti
Akce- 26 %

Vozík s UV sterilizátorem MANHATTAN UV-C

Maletti
Akce- 26 %

Čistička vzduchu s UV technologií TOTEM UV-C 2 | ekokůže

Maletti
Akce- 26 %

HAIR MASTER | Maletti

Maletti
Akce- 38 %

Obsluha s podnožníkem TREVI PLUS | stříbrný rám

Maletti
Akce- 33 %

Pracovní křeslo LIONESS | Maletti

Maletti
Akce- 33 %

Mycí box SKY WASH FASHION AIR MASSAGE | Maletti

Maletti
Akce- 26 %

Masážní mycí box NOA AIR MASSAGE

Maletti

Maletti

Jsou vaše představy o kadeřnickém salonu o kráse, designu a inovaci? Chcete se odlišit a vyniknout mezi ostatními salony? Pak je nabídka špičkového kadeřnického vybavení značky Maletti přesně to, co hledáte.

Výběr nábytku tvoří přes 10 kolekcí, kdy se jedna od druhé výrazně odlišují, protože se na nich podílí různí světoví návrháři. Je již ověřenou tradicí, že Maletti spolupracuje s designery mezinárodního formátu jako jsou Philippe Starck, Claudio Silvestrin, Christophe Pillet, team Giovannoni design, Didier Gomez, Ross Lovegrove, Matta & Varaschin, Maurizio Macciocchi a další. Vzniká tak široká škála stylů, od toho moderního, přes designový nábytek, futuristický či ekologický směr až k luxusnímu neobaroku. Nabídku netvoří pouze vybavení v luxusní kvalitativní třídě TOP, ale zahrnuje i ekonomičtější linie, které se pohybují ve střední cenové hladině.

Nabízíme všechno, co potřebujete pro chod vašeho salonu:

mycí jednotky, pracovní křesla a stoličky, pánská a holící křesla, obsluhy a zrcadla, sedačky a taburety, recepce, nábytek, hair station a sušáky a další příslušenství.

Nová tvář vašeho kadeřnického salonu
Chcete poradit s profesionálním vybavením vašeho kadeřnického salónu? Hledáte kvalitní a moderní řešení interiéru? Pak vám můžeme nabídnout odborné konzultace s naším obchodním zástupcem přímo u vás v salónu nebo v našem moderním návštěvním showroomu, kde si můžete velkou část nábytku Maletti vyzkoušet na vlastní kůži. Pomůžeme s návrhem i výběrem interiéru vašeho studia. Vytvoříme vám individuální nabídku na míru, včetně 2D či 3D projektu spolu s profesionálním servisem.

Mrkněte se přímo na web italského výrobce Maletti (v CZ jazyce): www.maletti.it
 
Náš tip Mrkněte se na katalogy nábytku a inspirace
Všechny prospekty kadeřnického a kosmetického nábytku ke stažení najdete zde

Reference profesionálů

Sebastian Nemi Framesi International ambassador

Stabilní partner. Perfektní spolupráce. Společná vášeň pro kadeřnické umění. Framesi je srdeční záležitost!

Hana Puklová Framesi International ambassador

S firmou spolupracuji již 24 let a jsem maximálně spokojená, jak se servisem obchoďáků, jejich přátelským přístupem, komunikací a ochotou vycházet vstříc potřebám salon, tak samozřejmě i s vysokou kvalitou výrobků, výborným obchodním a marketingovým servisem. Pro mě je to po těch letech „druhá rodina“. Myslím, že ty roky spolupráce mluví za vše.

Jana Škabradová Kosmetický salon Fiore | Praha

S Italy Style Linea pracuji již čtrnáctým rokem a zatím jsem nenarazila na jinou firmu, která by měla tak proklientský přístup. Podpora firmy a kvalita produktů je samozřejmostí, odměny, stáže, školení příjemným bonusem. Vřele doporučuji.

Patrícia Varga Klímová Salon Siempre | Košice

S Framesi pracujem už šiesty rok a na túto značku nedám dopustiť. Neustále sa niečo inovuje, ponúkaju novinky a človek sa pri nich stále niečo nové učí. Všetky produkty su na nezaplatenie. Aj moje klientky si to nevedia vynachváliť.

Kateřina Haškovcová Kadeřnice | Tábor

Framesi je má srdcová záležitost zhruba 13 let. Miluji produkty i rodinu, kterou tvoří. Pomáhá mně jít neustále vpřed a držet se módních trendů, nabídnout klientům kvalitu. Každé školení mně dá něco nového, což je fajn.

Daniela Slepčíková Kosmetika, make-up artist | Pardubice

Italy Style Linea je pro mě jako druhá rodina. Svou stabilitou a neustálým rozvojem je mi v podnikání velkou oporou.

Věra Škraňková Kadeřnice a vizážistka | Litomyšl

Framesi má svou Akademii, moderní zázemí a skvělý tým. Pro mě je místem nejen vzdělání, ale i odpočinku od běžné práce v salonu. Ať už jedu informace čerpat nebo je sama předávat, je to vždy velmi obohacující a příjemně strávený den.

Lenka Hylšová Salon Identity | Vracov

Se značkou Framesi pracuji ráda, a to už přes 10 let. Líbí se mi co nám, kadeřníkům, může nabídnout. Neustále přichází s novými produkty a díky seminářům se ve své práci posouvám dál.

Michala Fiedlerová Kosmetička, lektorka | Rudice

Italy Style Linea tvoří super skvělý tým, má spoustu novinek a úžasných produktů a precizní vzdělávací semináře. Je mi ctí být jeho součástí.

Gabika Tvrdoňová GabiHair Studio | Dubnica nad Váhom

S Framesi som sa stretla pred 6 rokmi. Spoznala som Framesi tím, ktorý na mňa zapôsobil ako veľká rodina. Farby sú úžasne, neskutočne ma baví vytvárať farebné kreácie a hlavne zákazničky sú spokojné s kvalitou vlasov po farbení. Za mna #1

Alena Šuhajová Kosmetika, lektorka | Žďár nad Sázavou

Profesionalita, spolehlivost, podpora, kreativita, skvělý tým, prvotřídní produkty, servis a zázemí, s tím vším jsem se setkala a setkávám při své dlouholeté spolupráci s Italy Style Linea. S Italy Style Linea si můžete být jisti, že v tom nejste sami.

Martina Šimková Salon Sirrah Natura | Mladá Boleslav

S firmou pracuji jako technolog asi 8 let a se značkou Framesi 12 let. Poskytuje mi vše, co k práci, jako kadeřník, potřebuji. Umožňuje mi se vzdělávat a já pak mohu následně své vědomosti posílat dál a školit kadeřníky.

Ivana Nevřelová Kadeřnice | Olomouc

Se značkou Framesi jsem se seznámila před 15 lety na školení, o kterém mi řekl můj kamarád. Byla to láska na první pohled, protože Itálii miluji a vše s ní spojené. Má skvělé produkty a vždy nám nabízí úžasné školení s úžasnými lidmi.

Tamara Kounovská Salon Tamaryšek | Vejprty

Od té doby, co jsem zakotvila v přístavu Italy Style, nehledám v jiných vodách. Milý, profesionální přístup a především top produkty, které miluju, a mohu díky nim dělat svoji práci naplno s krásnými efekty a individuálně ke každé klientce.

Petra Šindelková Kosmetický salon Exclusive Care | Mladá Boleslav

Firmu Italy Style Linea jsem si vybrala na doporučení a nikdy mě ani nenapadlo měnit. Jsem s ní už od roku 2010 a jejich produkty a vývoj je jeden z nejlepších na trhu.

Iva Zavadilová Salon Madama | Ostrava

Pro mě jsou značky AB a DDP zárukou pro mé klientky, že můžu řešit každý jejich problém s pletí. Italy Style to vše navíc zastřešuje perfektním servisem, a to je důvod proč jsem této firmě už mnoho let věrná. Co víc chtít?!

Jitka Piesche Kadeřnice | Salon Quatro Liberec

Baví mě pracovat s barvami Framesi, protože mají výborné krytí a velkou variabilitu. Namíchám si je, jak potřebuji a jsem si jistá konečným výsledkem. Na Framesi mám ráda široký výběr produktů a příjemnou vůni ošetřujících přípravků.

Další recenze