Kolekce nových trendů FRAMESI podzim-zima 2017

Je to tady! Konečně další zajímavé trendy a inspirace od kadeřnických mistrů značky Framesi.

Kolekce účesů PODZIM - ZIMA 2017 | FRAMESI

NOVÁ KOLEKCE ÚČESŮ GENTLE WOMAN (JEMNÁ ŽENA) | PODZIM - ZIMA 2017

     Jak již napovídá název, tento trend obsahuje ingredience jako jsou ženskost, jemnost, měkkost a pohodlí. Na účesu nenajdete žádné rušivé prvky a je v dokonalé harmonii s oblečením. Žena trendu se touží odlišit a dosahuje toho překvapivým způsobem – vrací se ke klasice ve své nejrafinovanější verzi  inspirované anglickým dvorem. 

Styl není výsledkem studie, ale je vrozený.  Sestřih vlasů je vytvořený za pomoci speciálních kadeřnických technik, se zachováním přirozeného pohybu. Z vlasových barev zaujme nový fialovomodrý a kávově hnědý odstín Eclectic Care.PODÍVEJTE SE NA NOVÉ PROMO VIDEO KOLEKCE GENTLE WOMAN

NOVÁ KOLEKCE ÚČESŮ MYSTIC HEROES | PODZIM - ZIMA 2017

  Středověcí hrdinové se stali motivem trendu, ve kterém bojovná žena dobývá město svým divokým a současně velmi ženským vzhledem.

Obléká se do kůže, přilnavého pláště a vysokých bot. Černé nýtování, náramky, řady řetízků zdobí oblečení i doplňky.

Tajuplné outfity perfektně ladí s béžově blonďatými vlasy a kovově šedými akcenty, řadou dalších blond odstínů či klasickou černou. Velký důraz je kladen na zdraví vlasů, měkkost a zářivý vzhled.

PODÍVEJTE SE NA NOVÉ PROMO VIDEO KOLEKCE MYSTIC HEROES

KOLEKCE JARO - LÉTO 2017 - ZOBRAZIT ZDEPOKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.
ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDE