Napsali o nás

2019/11
GRIS
Linie FOR-ME
Co vlastně umí tato stylingová linie s mořskou řasou Wakami se dozvíte v článku ZDE.

2019/8
GRIS
Létem s novou barvou
Práce s novými barvami FRAMCOLOR INTENSE vám zkrátí čas v salonu na polovinu, více ZDE.

2018/2
Linda
Odhalte čistou krásu pleti
a Echinacea: Omlazující dotek
Chcete se dozvědět více o novinkách značky Diego dalla Palma, potom si přečtěte články z časopisu Linda, víde ZDE.

2017/11
Linda
Hledání krásy v přímém přenosu
Co je to krása? Odpověď na tuto otázku společně hledali účastníci Mezinárodního kadeřnického kongresu italské značky FRAMESI, který se konal ve dnech 25.–28. 9. 2017 v pražském hotelu Clarion Congress, více ZDE.

2017/11
Linda
Krásná v každém věku
Italská značka Diego dalla Palma uvedla letos na podzim novou linii ICON TIME, která obnovuje a prodlužuje mladiství vzhled pleti. Čtěte ZDE.

2017/6
Linda
Ochrana před sluncem v souladu s přírodou
Chystáte se v létě na dovolenou a chcete být vybavená na slunečné dny a ochránit své vlasy? Pak je tu pro Vás nová letní řada Morphosis SUN, která je letos dostupná v setu spolu s dárkem. Čtěte ZDE.

2017/1
Linda
Účesy ze sexy galaxie, Ikonická blondýna, Zrozena z přírody
Chcete se dozvědět více o trendu FANTACHIC, o účesu č. 1 z této kolekce a nové "zelené řadě Morphosis Green od italské značky Framesi? Čtěte ZDE.

Tajemství neinvazivního faceliftingu, Protijed na vrásky
Přečtěte si o přípravcích linie LIFT AGE, které svými účinky nahrazují aplikaxi botoxových injekcí a o novém sérum YOUTH VENOM italské značky Diego dalla Palma ZDE.


2015/1
Franchising
Učesaný byznys

Zvažujete podnikání? Je váš sen založit si vlastní kadeřnictví? Přečtěte si článek z časopisu Franchising (leden 2015), kde generální ředitel Italy Style Linea, s.r.o. Martin Štěpán uvádí počáteční úskalí, radí s vybavením salonu, ale třeba také s marketingem. Celý článek k přečtení ZDE.


2014/10
Estetica
Výjimečný design
Profesionální kadeřnický salon může mít pokaždé jinou podobu a o to tady právě jde. Snažíme se pro klienty vytvořit jedinečné místo, které pro ně bude nejen perfektní po stránce profesionality a kvality služeb, ale také místo, které si svou jedinečností ihned získá jejich srdce. Inspirujte se v několika vyhlášených českých salonech, které mají vyjímečný design v malíku. Více v článku zveřejněném ZDE.

 
2014/9
Estetica
Ekologický luxus
Maximální respekt k přírodě a zároveň design nejvyšší kvality? Jak vybavit kadeřnický salón? Jaké trendy hýbaly světem? Čtěte ZDE.


2014/8
Kosmetická a kadeřnická praxe
Jaké účinky má kyslíkové ošetření O2 Intense - Hydra?
Celý postup kosmetického ošetření, ale také důležité informace k linii Alissa Beauté jste mohli najít v srpnovém čísle časopisu Kosmetická a kadeřnická praxe. Pokud jste jej nestihli, můžete si ho ZDE zpětně přečíst.


2014/5
Linda
Cíl: Být partnerem kadeřníků
Rozhovor s prezidentem světoznámé profesionální vlasové kosmetiky Framesi, panem Fabiem Franchinou, který navštívil náš pražský seminář vlasové kolekce JARO/LÉTO 2014. Jaké jsou cíle Framesi a firmy Italy Style Linea, s.r.o.?  ZDE je článek z časopisu Linda zpětně k přečtení.


2014/4
Estetica
Ledová Blond
Trendové odstíny studené blond Framcolor Glamour italské profesionální značky Framesi. Celý článek uveřejněný v časopise Estetica naleznete ZDE.