Kolekce nových trendů FRAMESI podzim-zima 2018


NOVÉ ÚČESOVÉ TRENDY FRAMESI PODZIM - ZIMA 2018/2019 | WILD KINGDOM A ECCENTRIC CAMPUS

Tato sezona představuje dvě témata, která nejsou zcela nová, ale vyznačují se maximální univerzálností. Trendy lze proto přizpůsobit a snadno proměnit v souladu s požadavky současné módy. Na pozadí Wild Kingdom stojí město, ve kterém vlasové módě vládne Italian Style Framesi. Oproti tomu americká vysokoškolská kolej šedesátých let hýří barvami a Italian Style Energy se tímto kreativním prostorem nechal inspirovat v kolekci Eccentric Campus. Přetváří znuděné studenty na kreativce a ironické následovníky módy.

PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE PODZIM ZIMA 2018

1. KOLEKCE ÚČESŮ WILD KINGDOM | PODZIM - ZIMA 2018

Potisky zvířecími vzory mají v sobě velkou vášeň, a proto se jich móda nikdy nezříká. Právě v této podzimní a zimní sezoně se často vyskytují na návrzích prezentovaných modelkami na mezinárodních módních show.
Ještě nikdy v předchozích letech se neobjevilo téma, které by mělo více interpretací než mají zvířecí vzory. Žádný jiný trend nebyl schopen vytvořit tolik různých návrhů a estetických představ. Ve třicátých letech byly k vidění na filmových hvězdách, jako synonym luxusu. V roce 1947 se staly symbolem exotické elegance, když modelky Christiana Diora vyrazily na módní mola v nadýchaných oblacích šifónu se zvířecími vzory. Dobrý vkus vyjadřovaly v padesátých a šedesátých letech, což potvrzují dobové fotografie Jacqueline Kennedy a Audrey Hepburn. Během sedmdesátých let byly sexy, což v době rocku, sexuální svobody, feminismu a divokého (někdy až vulgárního)vzhledu se zdála být jediná cesta sebevyjádření žen. Další dekáda, plná záře a možností, pokračovala v rytmu puntíků, do kterých se zvířecí vzory přetavily.  A od té doby se ženy hledající eleganci dívaly na zvířecí potisky s určitou obezřetností….až dosud.

Dnes se řadí ke stylu použitelném od hlavy až k patě, s nekonečnými možnostmi kombinací a pevně se držící vkusu a vysoké úrovně. Není nezdvořilý nebo zlomyslný. Nechce provokovat. Zůstává neutrální, což otvírá možnosti doplňovat ho různými barvami.

VÍCE INFORMACÍ O POJETÍ NOVÉ KOLEKCE NALEZNETE NA WEBU FRAMESI >>> ZDEPROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE WILD KINGDOM

2. KOLEKCE ÚČESŮ ECCENTRIC CAMPUS | PODZIM - ZIMA 2018

MEGA TREND: Nový standard krásy si udělal cestu k nám všem. Objevuje se v televizním a filmovém průmyslu, hudbě a módě, nabízí neobvyklou kreativní inspiraci vyprávějící příběhy módy obyčejných lidí.
Ženy a muže, kteří se považují za neatraktivní, všední, schovaní v koutě, přetváří na nové hrdiny. Vyhýbají se běžným cestám v životě, požadují svobodný život a čistou mysl, což se řadě lidí může zdát iracionální.
Eccentric Campus, podobně jako ve filmu, ukazuje antihrdiny, kteří se jednou vymotají ze své kukly a objeví, že mohou létat. V obrácené situaci se zdá být Clark Kent, nemotorný a stydlivý, skutečný hrdina příběhu, ale žádný Superman…!
Eccentric Campus oslavuje originalitu a lidskou přirozenost všemi myslitelnými způsoby. Navštěvuje imaginární vysokou školu, kde potkává neobvyklé charaktery lidí a pomáhá jim nalézt svobodu pro sebevyjádření.
Eccentric Campus nabízí radikální změnu v tom, co považujeme za krásné. Je nejnovější módní revolucí.

VÍCE INFORMACÍ O POJETÍ NOVÉ KOLEKCE NALEZNETE NA WEBU FRAMESI >>> ZDEPROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE ECCENTRIC CAMPUS

TERMÍNY SEMINÁŘŮ NA TÉMA NOVÝCH KOLEKCÍ KE STAŽENÍ

POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.

ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDEPROMO MATERIÁLY DO SALÓNŮ

Každý účastník semináře ÚČESOVÉ TRENDY obdrží tyto materiály:

1. TRENDY ITALIAN HAIR STYLE
  • VYUŽITÍ: pro prezentaci trendů klientům | 68 stran fotografií

2. TECHNICKÝ MANUÁL
  • Obsahuje podrobné postupy pro 8 dámských účesů, 2 pánské účesy a 2 společenské účesy.
  • Realizace je popsána krok po kroku, včetně barvení a stylingu.
  • VYUŽITÍ: výhradně pro kadeřníky pro realizaci účesů | 32 stran

3. OBOUSTRANNÉ PLAKÁTY
  • VYUŽITÍ: pro ozdobení výlohy, recepce či stolu 33x23 cm | 4 kusy

4.  PLAKÁTY NA SKLO VÝLOHY | 33x47 cm | 4 kusy


5.  KRABICE NA SET = POUTAČ
  • motto: co je ekonomické, je i ekologické

6.  PŘÍSTUP DO DATABÁZE ÚČESŮ (eng/it)