Kolekce účesových trendů Framesi jaro - léto 2020


NOVÉ ÚČESOVÉ TRENDY FRAMESI JARO-LÉTO 2020

1. RAW
2. SURVIVOR
3. INDO-CHINA
3. BUCOLIKA


4 zbrusu nové módní trendy kolekce pro jaro-léto 2020 pokaždé jinak. Tým Italian Style Energy versus tým Italian Style Framesi. Komu se to povedlo lépe? To zvažte sami. Nutno však říci, že oba týmy vzali svojí práci svědomitě a opět se fantazii meze nekladly. Udávání trendů, stylů a cool účesů je tak opět velice originální.1. TREND RAW

Trend RAW (v překladu původní, surový) si volí milovníci přirozených věcí, původních a člověkem nezměněných. Nejdůležitější je podstata materiálů, jejich surovost, nerovnost a pevnost. Raw se navrací k přírodě, proto je skutečný a spolehlivý, jak nejvíce je to možné. K létu patří palmové lýko, splétané a plstěné materiály, ale i různé batikovací techniky, látky s mramorovým nebo minerálním efektem.


MODNÍ STYL

Základem trendu je hluboká touha po skutečném souznění s přírodou. Respekt k přírodě nenarušuje přirozenou rovnováhu věcí, a proto se využívají surové materiály bez jejich úpravy. Materiály a látky člověk jen zpracuje. Textilie neošetřuje, bílé barvy a potisky vypadají jako dílo náhody. Trend Raw říká: lidé respektující přírodu považují její dary za tak hodnotné, že nepotřebují žádné další zásahy.

Největší hodnotu vidí trend RAW v materiálu určeném pro výrobu oblečení, proto se požaduje použití maximálně přírodních látek. Střih oblečení musí být zcela bezchybný, látky připomínají jutu a vypadají, že jsou zpracované holýma rukama, doma utkané, zkroucené a roztřepené. Látky mohou být ozvláštněny potisky, evokujícími kameny, minerály a vzácný mramor. Trend si volí ženy toužící po klasice a rafinovanosti, stejně jako moderní mladé ženy.


PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE RAW 2020


2. TREND SURVIVOR

Druhý trend sezóny Survivor (v překladu: ti, co přežijí) upozorňuje, jak lidé ovlivňují přírodu a životní prostředí a zamýšlí se nad naší budoucností. Heslem je „přizpůsobivost“, ve smyslu být odolný a čelit výzvám na nás kladeným. Na módních molech se prochází kočovníci budoucnosti, v kreativně kombinovaných outfitech z praktických látek a znovu využitelných materiálů.

Může se zdát, že jsou vyrobené ze zbytků a odstřižků látek, možná i nalezených po nějaké katastrofě. Ale mezi materiály najdete funkční detaily jako jsou vycpávky, pásky, chytře umístěné zipy. Vše pro ochranu těla nebo i další využití. Nemyslete si, že trend má pesimistický náhled na budoucnost, málo fantazie nebo naděje. Cílem je upozornit na změny, abychom se s nimi dokázali smířit.


MODNÍ STYL

Pro pochopení stylu Survivor se musíme vzdálit od nejvíce ustálených pravidel platných v módě. Oblečení se zdá být doslova smontované a sestavené ze zbytků látek, často i zdánlivě nehodících se k sobě barvou a texturou. Klasickému sešívání konkuruje využití smyček, opasků nebo pevných šňůrek, které oblečení drží v požadované formě. Navíc systém velikostí je překonaný: rozšířené využití vrstvení (překrývání různých kousků oděvů) a málo švů vyvolávají dojem, že oblečení má univerzální velikost a může ho nosit každý.PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE SURVIVOR 2020


3. TREND INDO-CHINA

Trend umožňující únik. Spíše mentální než skutečný; únik z přeplněných měst a současného života se všemi jeho problémy. Indo-China nás vrací do fascinující doby francouzských kolonií třicátých a čtyřicátých let, předvádí zajímavé stylistické návrhy a vytváří v našich hlavách okouzlující obrazy míst vonících po čaji a aromatickém koření. Představit si můžeme třeba nekončící lány rýžových polí, po kterých se pohybují malé siluety lidí v typických asijských kloboucích. 

Nebo tradiční loďky, pohupující se na hladině řeky Mekong. Obrazy připomínají staré filmy jako je Indočína (v hlavní roli zazářila francouzka Catherine Deneuve) nebo román Anglická milenka od Marguerite Duras. Zkrátka, Indo-China dovoluje snít o světě, ve kterém je životní rytmus pomalejší, plynulý jako říční proud. A kde vztahy a zážitky jsou skutečné.


MÓDNÍ STYL

Bílé lněné košile s kapsami a pískově béžové mrkváče, slámově zbarvené šaty na způsob kombiné a saharský styl. Co nesmíte zapomenout: jakýkoli typ slamáku. Osobitá elegance vzniká spojením západního stylu s asijskými prvky jako jsou šikmo umístěné knoflíky či mandarínské límečky.PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE INDO-CHINA 2020


4. TREND BUCOLIKA

Pokud se ve svém životě více zaměříme na přírodu, můžeme odcestovat do Provence, sladké a trochu retro krajiny. Každopádně touha po poklidném životě v přírodě nevede k naivitě a nostalgii. Bukolický směr znamená dobrodružný život v přírodě, mezi pohlednými lidmi se silnými charaktery. Nepředstavujte si jen starý kufr plný poctivých lněných ubrusů s vyšívanými levandulemi, ani poetické potisky divokých květin na vlnících se šatech. Trend Bucolika se nespokojí ani s bílými lněnými či bavlněnými staroanglickými halenkami. Všechny tyto detaily sice trend využívá, ale protože chce být úspěšný, jde mnohem dál.

Návrháři trendu znají současný letopočet, proto propojují poetiku s běžnou sportovní módou. A místo křehkých sedmikrásek pracují s květinami pop art. V čem spočívá tajemství trendu Bucolika: odsunout stranou všechna klišé provensálského stylu, a držet se jeho dědictví. Něžná krajka a květy pastelových barev nebo jiskřivá kombinace anglické výšivky a sportovních technických oděvů dělají ze stylu Bucolika trend pro všechny milovníky přírody.


MÓDNÍ STYL

Výšivky a krajky, sedmikrásky a divoké květiny nejlépe prezentují trend Bucolica, který ale drží krok i s mladou generací. V současné romantické vizi se proto tradiční krajky mohou nosit na tričkách a bermudách, nebo dodají jemnost sexy šatům. Trend se soustředí na květiny, často natištěné na oblečení ve velkém a vybarvené pop barvami.PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE BUCOLIKA 2020PŘEDSTAVENÍ KOLEKCÍ DLE PROFESIONÁLNÍCH KADEŘNICKÝCH TÝMU


UPOZORNĚNÍ: NĚKTERÉ TERMÍNY SEMINÁŘŮ ÚČESOVÝCH TRENDŮ JSOU, Z DŮVODU BEZPEČNOSTNÍHO NAŘÍZENÍ, ZRUŠENY! PODROBNĚJŠÍ INFORMACE NALEZNETE V PROSPEKTU!PROMO MATERIÁLY DO SALÓNŮ

Každý účastník semináře ÚČESOVÉ TRENDY obdrží tyto materiály:

1. TRENDY ITALIAN HAIR STYLE
  • VYUŽITÍ: pro prezentaci trendů klientům | 68 stran fotografií

2. TECHNICKÝ MANUÁL
  • Obsahuje podrobné postupy pro 8 dámských účesů, 2 pánské účesy a 2 společenské účesy.
  • Realizace je popsána krok po kroku, včetně barvení a stylingu.
  • VYUŽITÍ: výhradně pro kadeřníky pro realizaci účesů | 32 stran

3. OBOUSTRANNÉ PLAKÁTY
  • VYUŽITÍ: pro ozdobení výlohy, recepce či stolu 33x23 cm | 4 kusy

4.  PLAKÁTY NA SKLO VÝLOHY | 33x47 cm | 4 kusy


5.  KRABICE NA SET = POUTAČ
  • motto: co je ekonomické, je i ekologické

6.  PŘÍSTUP DO DATABÁZE ÚČESŮ (eng/it)