Kolekce účesových trendů podzim - zima 2020


NOVÉ ÚČESOVÉ TRENDY FRAMESI PODZIM - ZIMA 2020

1. POSH
2. URBAN CROSSING
3. BABYLICIOUS

Nové kolekce jsou vrcholem kerativity, luxusu a módních výstřelků. Inspirativní trendy ve třech různých pohledech a provedení od týmu ITALIAN STYLE ENERGY, ITALIAN STYLE FRAMESI a nově také od týmu INTERNATIONAL.
1. MEGATREND POSH

Vzhled ženy POSH je důmyslný, poskládaný jen z pár kousků, ale každopádně super moderní. Nositelka trendu si je dobře vědoma své osobitosti a odlišnosti. Životní potřeby má zajištěné, tak si může dovolit luxus trochu drzého přístupu. Ve svém oblíbeném oblečení se tváří nezúčastněně, což působí neodolatelně. Je sebevědomá, ale snaží se ukázat svou nejcitlivější stránku. Neuznává lstivost a přetvářku. Chce-li se cítit povýšeně, nebrání se tomu. Přeje si odlišovat se, byť i v těch nejmenších detailech.


2. MEGATREND URBAN CROSSING

URBAN CROSSING se pevně drží současnosti. Tento mladý styl vyznávají kreativní lidé, kteří se nebojí rozbít pravidla. Vše klasické rozdrobí na kousky a upraví pro vyjádření své silné charismatické osobnosti, co nejvíce dle svých potřeb. Hovoříme zde o ženách milujících svobodu, snících o cestování a hledání dalšího sebevyjádření. K tomu patří touha po poznávání různých kultur, zkoušení nových sportů a propojení s přírodou. Odmítají se nechat svázat strnulými pravidly. Váží si sami sebe, proto se baví každodenním flirtem se svou vlastní image.

3. MEGATREND BABYLICIOUS

Jemná, velmi duchaplná žena, která si svůj život barví narůžovo. Nositelka BABYLICIOUS nechce předvádět svou sexualitu příliš okatě, její odzbrojující něha z ní přesto dělá velkou svůdkyni a dobyvatelku. Trochu naivní, trochu zlomyslnou. Zdroj inspirace hledá v 50. letech díky charakteristickým rysům jako je používání barev, přehnané lpění na detailech a ideál perfektní ženy v té době: krásná, půvabná, pečlivě upravená a zdůrazňující svou ženskost. BABYLICIOUS souzní se společensky bezchybným chováním a svůdností. Objevuje se v mnoha malých zákoutích našeho života, má příchuť cukrové vaty a dětských vzpomínek.


INFORMACE PRO SEMINÁŘE ÚČESOVÝCH TRENDŮ PODZIM - ZIMA 2020/2021

Pokud vás účesové trendy zaujaly, můžete navštívit specializované semináře
VÍCE INFORMACÍ A TERMÍNY NALEZNETE ZDE