Rica

RICA je profesionální vlasová kosmetika šetrná k vlasům i k přírodě.

Produkty RICA určené pro ošetření všech typů vlasů a vlasové pokožky využívají přírodní zdroje z oblasti Sicílie a okolí Etny, jedné z nejaktivnějších sopek na světě. Zde získané extrakty z místních plodů, květů, keřů a mořských řas, esenciální oleje, vulkanická voda a celá řada dalších látek aktivně působí na obnovení zdraví a vitality vlasů. Produkty respektují jak vlasy, tak přírodu. 

Mezi aktivní látky několika linií vlasové kosmetiky RICA patří: esenciální oleje (rozmarýnový, mátový, olivový, pistáciový, ...), morušovník, kapara trnitá, keratin, vitamin B5, ceramidy, bílkoviny, hroznová jádra, červený pomeranč, růžový grep, šalvěj, ženšen a mnoho dalšího. V účinných formulích je vždy obsažena nejčistší vulkanická voda, která se v přírodě shromažďuje hluboko v podzemí. Jednak je absolutně čistá, za druhé obsahuje revitalizující stopové prvky (měď, selen, zinek), které posilují a obnovují vlasy i pokožku.


Ochrana barvy vlasů
Formule všech šamponů a kondicionérů obsahují vitamin E, ceramidy, výtažky z opuncie, kaštanu a vlašského ořechu, které chrání kosmetickou barvu před blednutím a vyšisováním sluníčkem. 


Šetrnost produktů
Obsah produktů RICA nejen vyživuje, hydratuje, posiluje a čistí vlasy, ale zároveň i respektuje životní prostředí, protože drtivá většina ošetřujících produktů neobsahuje sulfáty, parabeny, lanolin, minerální olej a syntetická barviva. Také obaly jsou vyrobené z recyklovatelných plastů a papírů FSC (ekologicky obhospodařovaný les)

Řadu šamponů, kondicionérů či masek si můžete pořídit také v malém 50 ml balení, které se hravě vejde do každé kabelky či batohu.

I vy můžete podporovat zachování životního prostředí pro příští generace. Produkty Rica jsou toho důkazem.