Densifying a Reinforcing


Změna ročního období je pro vlasy vždy zatěžující. V kadeřnických salonech se nejčastěji stylisté setkávají s oslabenými a tenkými vlasy, se kterými klienti bojují.
Proto značka Framesi rozšířila svůj PROGRAM PROTI PADÁNÍ VLASŮ o dvě speciální linie Morphosis. Inovativní linie Densifying a Reinforcing dokonale zamezují padání vlasů a navíc je obohacují o potřebné vitamíny a aktivní látky. Ovocné vůně si vaši klienti zamilují. Produkty Densifying (obzvláště pro ženy) obsahují kmenové buňky z jablek a produkty Reinforcing (obzvláště pro muže) obsahují kmenové buňky z horznového vína.

3 VYSOCE ÚČINNÉ PEPTIDY

Tri-C-PeptidesTM

Produkty obsahují komplex 3 peptidů, vyráběných biotechnologicky na základě biomimetiky[2].

Tyto peptidy mají nízkou molekulární hmotnost a jsou uzavřené v ochranné mikrokapsli, která zvyšuje jejich biologickou využitelnost během aplikace produktu, efektivně pomáhá peptidy transformovat do jednotlivých vrstev pokožky a do vlasového kořínku a garantuje jejich dlouhodobé využití. Během jednotlivých fází růstu vlasu působí synergicky tyto 3 peptidy:

MĚĎ TRIPEPTID – 1

Představuje a stimuluje folikuly, revitalizuje je a stimuluje jejich velikost. Podílí se na produkci kolagenu, elastinu a fibroblastů[3], má protizánětlivý efekt. Dochází tak k obnovení zdraví vlasové pokožky a ke zpomalení jejich stárnutí.

OKTAPEPTID – 2

Urychluje růst vlasů, podporuje dělení buněk keratinocytů[4] a fibroblastů, lepší propojení buněk a tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové.

OLIGOPEPTID - 42

Podporuje růst vlasů, mikrocirkulaci krve a revitalizaci folikul.

VANILLYL BUTYL ETHER

Hlavní funkční látka v ošetření řešící padání vlasů. Zajišťuje příjemný pocit prohřátí pokožky tím, že stimuluje mikrocirkulaci krve a vyvolává uvolnění vasodilatačních neurotransmiterů (látek způsobujících rozšíření cév).
Tento mechanismus podporuje vstřebání všech aktivních látek z ošetření, potlačuje zánětlivé procesy a podporuje syntézu (=spojení) nejdůležitějších látek důležitých pro růst vlasů a přítomných ve folikulu.[1] Týká se padání vlasů, které není patologické. Program slouží také jako prevence padání vlasů.
[2] BIOMIMETIKA = věda, která umožňuje vznik nových technologií inspirovaných přírodou, a to na makro i mikro úrovni.
[3] Fibroblast je základní buňka vazivové tkáně rozptýlená u člověka v různých částech.
[4] Keratinocyt je hlavní pokožková buňka; představuje až 95% všech buněk v lidské pokožce. V pokožce vytváří keratinocyty 5 rozlišitelných vrstev.
Zobrazit celý popis
Zobrazuji  1 - 12 z 12

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značku Framesi v Čechách i na Slovensku. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky