Zapojení exluzivní značky

Také už vás nebaví zavedený stereotyp? A chcete vybočit z mainstramového proudu léta omílaného kosmetického průmyslu? Pokud je vaše odpověď "ano", vymaňte se s námi ze spárů kosmetických značek, u kterých platíte spíše než za kvalitu za jejich jméno, a nechte do svých profesionálních životů zavát čerstvý vzduch. Chcete-li vyzkoušet něco extra, něco nového, něco, co jen tak někdo nemá, budeme si rozumnět a můžeme s čistým svědomím uzavřít partnerství, které vydrží na věky. Jsme totiž inovativní a dbáme na to, abychom nešli s davem. Čechům zprostředkováváme italské produkty té nejvyšší kvality, které se těší celosvětové oblibě u profesionálních kadeřníků, kadeřnic i kosmetiček.


KOSMETICKÉ PRODUKTY
L´Oréal ani Dior nemáme, my fandíme Italům!

Znáte značku Framesi? Ne? A co Alissa BeautéDiego dalla Palma Professioanl, Maletti nebo Parlux? Také ne? Tak my vám je spolu s ostatními představíme, určitě si je zamilujete.

Vydáváte-li se na kadeřnickou či kosmetickou profesionální dráhu, nebo jste-li v této oblasti zkušeným matadorem, na tom nezáleží. Značky italské kosmetiky Framesi, Alissa Beauté, Diego dalla Palma Professional, Gestil Care si v porovnání s ostatními nebudete moci vynachválit. Výhod totiž mají hned několik. Extra efektivně využívají přírodní zdroje, jako jsou ovoce, byliny a jiné rostliny, mořské produkty, med a nespočet dalších, spolu s aktivními látkami, z nichž je pro své blahodárné účinky zřejmě nejproslulejší kyselina hyaluronová. Přední odborníci podílející se na výrobě produktů těchto značek se navíc neustále snaží inovovat techniky a metody přípravy, které se promítají do kvality i složení výrobků, a zároveň pracují tak, aby byli ekologicky šetrní

Framesi se řadí k pěti nejsilnějším značkám profesionální vlasové kosmetiky; mohli byste ji zakoupit ve více než 90 zemích světa. To samo o sobě vypovídá o kvalitě jejích produktů, které tvoří zejména barvy a odbarvovače na vlasy. V nich totiž mohou profesionálové nejlépe projevit jednu z nejdůležitějších hodnot, kterou tato značka zastává - kreativitu. Jste-li stejně zapálení pro experimentování s různými barvami, je právě tohle ta správná volba pro vás.

Alissa Beauté je dermokosmetika, kterou výrobce vytváří za účelem poskytnout čistě přírodní profesionální péči mužům i ženám s různými typy pleti. Sází na aktivní látky z přírodních zdrojů zpracované nejmodernějšími technologickými postupy. Pro své klientky si můžete vybrat péči ze mnoha linií se specifickými účinky zaměřenými vždy na určitou problematiku kůže.

Diego dalla Palma Professional má více než 50 letou tradici. Vyrábí klinicky testovanou dermokosmetiku, která je osvobozená od parabenů, parafínů, minerálních olejů i dalších škodlivých látek, a je zapsaná do programu Responsible Care® - zodpovědná péče, dbá na bezpečnost, zdraví a ochranu životního prostředí. Cílem kosmetiky Diego dalla Palma Professional je buněčná detoxikace a regulace buněčného metabolismu, díky čemuž bude pleť vašich klientek znovu vitální a regenerovaná.

Gestil Care je značka vlasové kosmetiky, která na trhu boduje revoluční filosofií. Zastává moderní přístup k péči o vlasy, který tkví ve třech krocích: důkladné hloubkové hygieně před použitím šamponu, samotném čištění vlasů a v závěrečné normalizaci vlasů a vlasové pokožky. Budete-li o své zákaznice pečovat s Gestilem, poskytnete jejich vlasům dokonalou zdravotnickou péči.NÁSTROJE, PŘÍSTROJE A POMŮCKY

Jak všichni profesionálové vědí, kosmetické přípravky nejsou to jediné. Pro poskytnutí kvalitní péče jsou zapotřebí také kvalitní nástroje a kadeřnické doplňky. Hledáte-li ty stoprocentně nejlepší, jste na správném místě, protože značky Y.S. Park Professional,  Parlux, Uki, Leader Cam jsou jedničkami ve svých oborech

Japonská značka Y.S. Park Professional je světovým leaderem v profesionálních hřebenech a kartáčích. Jejich revoluční přístup a know-how dělají z jejich produktů vysoce oblíbené a technologicky ceněné zboží. 

Italská značka profesionálních fénů Parlux je správná volba pro vás, pokud hledáte přístroje špičkové kvality. Kromě zaručeně nejvyššího výkonu a rychlosti vysoušení vlasů si je zamilujete vy i vaši zákazníci i proto, že díky ionizaci a infračervenému teplu dbají na zdraví vlasů.

Žehličky, kulmy a vychytané kadeřnické doplňky od Uki si oblíbíte, pokud je vaší prioritou kromě kvality i styl. Atypické tvary a hravý, moderní design jsou charakteristické jak pro barvící vozíky a vysoušeče vlasů, tak také pro hřebeny, kartáče i všechen ostatní sortiment. 

Leader Cam je značka, která se specializuje na výrobu nůžek. Ty jsou královským náčiním každého kadeřníka, a proto je v salonu používá denně i několik hodin. Díky perfektnímu vyvážení a modernímu technickému zpracování jsou nůžky Leader Cam z oceli s ručně broušeným ostřím ideální, protože ustřihnete vlas bez roztřepení, a navíc perfektně padnou do vaší ruky.

Veškeré přístroje, které jsou navrženy a vyrobeny v Itálii v laboratořích Panestetic Technology, vám poskytnou vysoce účinnou a ověřenou péči o tvář a tělo, se kterou budou výsledky viditelné ihned, a proto na vás budou vaši zákazníci pět ódy a doporučovat váš salon přátelům i známým.


KADEŘNICKÝ A KOSMETICKÝ NÁBYTEK

Chcete být neotřelí na všech frontách? Pak byste si měli jedinečně zařídit i interiér vašeho salonu. S tím vám my rádi pomůžeme a dopřejeme vám luxus italských značek Maletti, Beauty Star a Nilo

Maletti se zabývá vývojem a výrobou kadeřnického nábytku již 75 let a dnes patří mezi absolutní světovou špičku, která spolupracuje s designery mezinárodního formátu, jako jsou Philippe Starck, Claudio Silvestrin, Christophe Pillet, team Giovannoni design, Didier Gomez a mnoha dalšími, a je tak vždy trendy. I ze značky Beauty Star doslova čiší vášeň pro design. Nebrání se ničemu, a proto se zavděčí jak milovníkům přírodního nábytku, tak i těm, kteří pasou po extravaganci bláznivého pop artu. Máte-li však radši útulné prostory a pocit tepla, obraťte se s důvěrou k výrobkům Nilo, jejichž elegantní a jedinečné tvary dodají vašemu interiéru na originalitě.