Značka
Typ produktu
Filtrovat dle štítku
Spolupracujte s námi
Purifying

Lupy se mohou vyskytovat ve dvou formách: suché lupy jsou tenké, lehké vločky; mastné lupy tvoří široké, zploštělé šupin... Celý popis

Filtr

Purifying

Lupy se mohou vyskytovat ve dvou formách: suché lupy jsou tenké, lehké vločky; mastné lupy tvoří široké, zploštělé šupiny, které ulpívají na pokožce hlavy. V obou případech se jedná o na první pohled viditelný, neestetický problém. Pokud se řeší agresivně, lupy mají tendenci tvořit se dál. Očistný rituál působí postupně, odstraňuje šupinky a obnovuje rovnováhu a pružnost vlasové pokožky. Má antiseptický, hydratační a dekongestivní* efekt, který viditelně dostává do kondice i vlasy.

Aktivní látky

Biotechnologický rostlinný extrakt z italského pomeranče Chinotto, získaný prostřednictvím enzymatickým biozkapalněním bez použití rozpouštědel. Tato technologie umožňuje získání 100 % rostlinných látek v aktivní, biologicky dostupné formě. Hořký pomeranč je známý pro své antioxidační, dekongestivní, mazoregulační, antiseptické, čisticí a protizánětlivé vlastnosti.

Olej tea trea se proslavil svým antimikrobiálním a protiplísňovým efektem. Je perfektní pro léčbu řady kožních problémů.


Vůně

Citrusy čaj, květiny, louka.

Bergamot, pomeranč, růžový grapefruit a klementinka, smíchané s bazalkou a břečťanem, jsou první čichovým vjemem, následovaným intenzivní vůní bramboříku, lístků zeleného čaje a květů jablka. Nízké tóny se míchají s pižmem a cedrovým dřevem.

Značka
Typ produktu
Filtrovat dle štítku