Značka
Typ produktu
Filtrovat dle štítku
Spolupracujte s námi
Scalp

Oblast vlasové pokožky velmi citlivě reaguje na celkový zdravotní stav člověka. Nadměrná tvorba mazu, suchost nebo přeci... Celý popis

Filtr

Scalp

Oblast vlasové pokožky velmi citlivě reaguje na celkový zdravotní stav člověka. Nadměrná tvorba mazu, suchost nebo přecitlivělost mohou pocházet ze stresu, nesprávné výživy nebo dočasné nerovnováhy, projevující se zarudnutím, dehydratací nebo podrážděním. Ale i na zdravé vlasové pokožce se hromadí zbytky mazu, nečistot z okolního prostředí, stylingu a odumřelých buněk, což je nutné pravidelně odstraňovat, aby se folikuly měly možnost okysličovat. 

Z tohoto důvodu by rituál věnovaný vlasové pokožce měl být pravidelným hygienickým návykem, součástí wellness stylu, poskytujícího svěžest, lehkost a zklidnění i té nejjemnější pokožky.

Aktivní látky

Fermentovaný organický extrakt z arniky pochází z exkluzivního procesu hyperfermentace.

Tento přírodní lék je známý již po staletí, díky svým léčebným účinkům. Nyní jsme je využili i v kosmetice pečující o pokožku hlavy. Hyperfermentačním procesem získaný výtažek má antioxidační a vyživující účinek.

Zrníčka kiwi je výsledkem procesu upcyklace, který využívá a mění nezpracovanou část potravin, dodává jim vyšší hodnotu než původní materiál. Jejich přirozený tvar, perfektně zakulacený tvar, zajišťuje šetrnou exfoliaci pokožky a podporuje cirkulaci krve.  

Extrakt z kávových semen je také výsledkem procesu upcyklace, tedy využití zelených kávových semínek. Mikrogranule extraktu z kávových semínek mají jemný peelingový efekt, který pomáhá obnovovat povrch pokožky a zanechává ji hladkou a čistou. Extrakt je obzvláště bohatý na rostlinné výživné látky, přírodní kofein, kyselinu chlorogenovou, alkaloidy, bílkoviny, minerály a vitamíny. Stimuluje mikrocirkulaci krve ve folikulech a vlasové pokožce, zlepšuje okysličení a hydrataci. Je to silný antioxidant chránící pokožku hlavy a vlasy před každodenním vystavením znečišťujícím látkám.

Zeolit je přírodní minerál s vysoce porézní strukturou, která efektivně váže těžké kovy, nečistoty a volné radikály. Jejich odstranění zabraňuje zánětlivým stavům a podporuje regeneraci buněk.

Vitamin B12 v mikrokapslích zklidňuje citlivou a stresovanou pokožku, chrání její ochranný film před zánětlivými stavy. Hraje hlavní roli v buněčné obnově a regeneraci. Protizánětlivý efekt je důležitý při redukci vyrážek, zarudnutí a svědění při atopické dermatitidě. Získává se biofermentací, proto je 100 % přírodní.


Vůně

Máta, čaj

Esenciální olej z máty, citronu a tea tree, mentolu a čajových lístků: vůně vyzařující zdraví, svěžest a lehkost věnovaného důkladné regeneraci pokožky hlavy.

Reference profesionálů

Sebastian Nemi Framesi International ambassador

Stabilní partner. Perfektní spolupráce. Společná vášeň pro kadeřnické umění. Framesi je srdeční záležitost!

Hana Puklová Framesi International ambassador

S firmou spolupracuji již 24 let a jsem maximálně spokojená, jak se servisem obchoďáků, jejich přátelským přístupem, komunikací a ochotou vycházet vstříc potřebám salon, tak samozřejmě i s vysokou kvalitou výrobků, výborným obchodním a marketingovým servisem. Pro mě je to po těch letech „druhá rodina“. Myslím, že ty roky spolupráce mluví za vše.

Jana Škabradová Kosmetický salon Fiore | Praha

S Italy Style Linea pracuji již čtrnáctým rokem a zatím jsem nenarazila na jinou firmu, která by měla tak proklientský přístup. Podpora firmy a kvalita produktů je samozřejmostí, odměny, stáže, školení příjemným bonusem. Vřele doporučuji.

Patrícia Varga Klímová Salon Siempre | Košice

S Framesi pracujem už šiesty rok a na túto značku nedám dopustiť. Neustále sa niečo inovuje, ponúkaju novinky a človek sa pri nich stále niečo nové učí. Všetky produkty su na nezaplatenie. Aj moje klientky si to nevedia vynachváliť.

Kateřina Haškovcová Kadeřnice | Tábor

Framesi je má srdcová záležitost zhruba 13 let. Miluji produkty i rodinu, kterou tvoří. Pomáhá mně jít neustále vpřed a držet se módních trendů, nabídnout klientům kvalitu. Každé školení mně dá něco nového, což je fajn.

Daniela Slepčíková Kosmetika, make-up artist | Pardubice

Italy Style Linea je pro mě jako druhá rodina. Svou stabilitou a neustálým rozvojem je mi v podnikání velkou oporou.

Věra Škraňková Kadeřnice a vizážistka | Litomyšl

Framesi má svou Akademii, moderní zázemí a skvělý tým. Pro mě je místem nejen vzdělání, ale i odpočinku od běžné práce v salonu. Ať už jedu informace čerpat nebo je sama předávat, je to vždy velmi obohacující a příjemně strávený den.

Lenka Hylšová Salon Identity | Vracov

Se značkou Framesi pracuji ráda, a to už přes 10 let. Líbí se mi co nám, kadeřníkům, může nabídnout. Neustále přichází s novými produkty a díky seminářům se ve své práci posouvám dál.

Michala Fiedlerová Kosmetička, lektorka | Rudice

Italy Style Linea tvoří super skvělý tým, má spoustu novinek a úžasných produktů a precizní vzdělávací semináře. Je mi ctí být jeho součástí.

Gabika Tvrdoňová GabiHair Studio | Dubnica nad Váhom

S Framesi som sa stretla pred 6 rokmi. Spoznala som Framesi tím, ktorý na mňa zapôsobil ako veľká rodina. Farby sú úžasne, neskutočne ma baví vytvárať farebné kreácie a hlavne zákazničky sú spokojné s kvalitou vlasov po farbení. Za mna #1

Alena Šuhajová Kosmetika, lektorka | Žďár nad Sázavou

Profesionalita, spolehlivost, podpora, kreativita, skvělý tým, prvotřídní produkty, servis a zázemí, s tím vším jsem se setkala a setkávám při své dlouholeté spolupráci s Italy Style Linea. S Italy Style Linea si můžete být jisti, že v tom nejste sami.

Martina Šimková Salon Sirrah Natura | Mladá Boleslav

S firmou pracuji jako technolog asi 8 let a se značkou Framesi 12 let. Poskytuje mi vše, co k práci, jako kadeřník, potřebuji. Umožňuje mi se vzdělávat a já pak mohu následně své vědomosti posílat dál a školit kadeřníky.

Ivana Nevřelová Kadeřnice | Olomouc

Se značkou Framesi jsem se seznámila před 15 lety na školení, o kterém mi řekl můj kamarád. Byla to láska na první pohled, protože Itálii miluji a vše s ní spojené. Má skvělé produkty a vždy nám nabízí úžasné školení s úžasnými lidmi.

Tamara Kounovská Salon Tamaryšek | Vejprty

Od té doby, co jsem zakotvila v přístavu Italy Style, nehledám v jiných vodách. Milý, profesionální přístup a především top produkty, které miluju, a mohu díky nim dělat svoji práci naplno s krásnými efekty a individuálně ke každé klientce.

Petra Šindelková Kosmetický salon Exclusive Care | Mladá Boleslav

Firmu Italy Style Linea jsem si vybrala na doporučení a nikdy mě ani nenapadlo měnit. Jsem s ní už od roku 2010 a jejich produkty a vývoj je jeden z nejlepších na trhu.

Iva Zavadilová Salon Madama | Ostrava

Pro mě jsou značky AB a DDP zárukou pro mé klientky, že můžu řešit každý jejich problém s pletí. Italy Style to vše navíc zastřešuje perfektním servisem, a to je důvod proč jsem této firmě už mnoho let věrná. Co víc chtít?!

Jitka Piesche Kadeřnice | Salon Quatro Liberec

Baví mě pracovat s barvami Framesi, protože mají výborné krytí a velkou variabilitu. Namíchám si je, jak potřebuji a jsem si jistá konečným výsledkem. Na Framesi mám ráda široký výběr produktů a příjemnou vůni ošetřujících přípravků.

Další recenze