NEJSI PROFESIONÁL?

Nejste profesionální kadeřník či kosmetička?

Navštivte naš e-shop Beautyonline.cz

Přejít na beautyonline.cz
 
Home Pro kosmetické salony Pleťová kosmetika Pleťové masky SUPER MASKA(TM) ANTI-AGE REGENERAČNÍ - SUPER MASK(TM) ANTI-AGE REPAIRING MASK 8 ks č. 128 | ICON TIME

SUPER MASKA(TM) ANTI-AGE REGENERAČNÍ - SUPER MASK(TM) ANTI-AGE REPAIRING MASK 8 ks č. 128 | ICON TIME

Novinka
SUPER MASKA(TM) ANTI-AGE REGENERAČNÍ - SUPER MASK(TM) ANTI-AGE REPAIRING MASK 8 ks č. 128 | ICON TIME
SUPERMASKTM anti-age regenerační maska z řady ICON TIME s obsahem séra na jedno použití obnovuje vitalitu a mládí pleti. Díky dvouvrstvé technologii DOUBLE SKIN POWER MASK dochází k hloubkovému proniknutí účinných látek. Vnitřní vrstva, která se dotýká pokožky, obsahuje aktivní složky a zaplavuje pokožku 35 ml koncentrovaného anti-age séra.Vnější vrstva vytváří ochrannou bariéru a podporuje tak pronikání účinných látek do pleti, takže maska účinkuje rychleji a do větší hloubky.
AKTIVNÍ LÁTKY:
  • AGE DELAY komplex
  • no-a.g.e.s peptidy
  • GOLD collagen
  • PLATINUM SKIN-Matrix
  • kyselina hyaluronová
  • glyjany
  • GABA
Cena se zobrazí po přihlášení
/Nová registrace
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Nejsi profesionál? Nezoufej, připravili jsme pro tebe speciální nabídku
Kód: DDP 128
Linie: Icon Time

Staňte se naším exkluzivním partnerem

RYCHLÁ REGISTRACE

Vyzkoušejte spolupráci s námi. Jsme výhradní distributor uvedených značek.

TELEFONICKÁ REGISTRACE

Stačí jeden hovor a máte přístup k celé nabídce produktů a služeb ItalyStyle.cz.

778 545 353 (Po-Pá, 8-16:30 hod)Popis zbožíSUPERMASKTM Anti-age regenerační maska s obsahem séra na jedno použití. Intenzivní, doplňující péče, která obnovuje vitalitu a mládí pleti během několika minut. Stimuluje produkci nového kolagenu, chrání nosnou strukturu pleti díky synergickému působení komplexu AGE DELAY a no-a.g.e.s. peptidy. Díky dvouvrstvé technologii DOUBLE SKIN POWER MASK dochází k hlubokému proniknutí účinných látek.

Obsah: 8 ks masky 

Doporučeno k použití spolu s produkty řady ICON TIME 40+ a 50+.

AGE DELAY Komplex  je hluboce regenerační komplex, který stimuluje produkci "Klotho", proteinů mládí a snižuje množství "progerinů, stárnoucích proteinů, zpomaluje stárnutí buněk. Reaktibuje životně důležité funkce mladé pleti a stimuluje aktivitu fibroplastů, buněk, které produkují kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou, pro více "zakulacený" a pevnější obličej a pružnější pleť. Spolu s izoflavony, získávanými z červeného máku, je také doporučen pro ženy během nebo před menopauzou, které trpí suchou pletí, ztrátou tonusu a výskytem tmavých skvrn.
O značce Diego dalla Palma

Profesionální značka Diego dalla Palma je dokonalým spojením vědeckého výzkumu a typického italského glamour. Tato kosmetika, která pochází z těch nejlepších výzkumných laboratoří, obsahuje jen suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy. Je sázkou na jistotu dlouhotrvající krásy.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Nabízíme pro vás speciální služby

Vybavení salónů
Akademie a semináře
Exluzivní značky

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty