Eliminujte dopady hormonálních změn na vaši tvář!

Články o pleti

VÍTE, ŽE K NIM DOCHÁZÍ PO ČTYŘÍCÍTCE?

Každá žena touží po mladistvém vzhledu, zářivé a zdravě vypadající pleti. Nikdo z nás plynutí času zastavit nedokáže, ale s nedokonalostmi způsobenými přibývajícím věkem bojovat umíme!

S každou další svíčkou na narozeninovém dortu cítíme, že naše pleť mění strukturu, ztrácí pevnost, tonus a více se vysušuje. Pleť při nedostatečné péči ochabuje, tváře se propadají, ztrácí se kontury obličeje a dochází i k výraznému zhoršení kvality kůže na krku.

Všechny tyto změny jsou důsledkem zpomalení hormonální aktivity, se kterou se dříve nebo později potýká každá z nás.

Hormony zajišťují růst a správné funkce jednotlivých orgánů a celého organismu. Jsou produkovány ve žlázách s vnitřní sekrecí a jejich účinky se projevují v řadě tkání a orgánů v těle. S přibývajícím věkem se hladina hormonů snižuje. Z hlediska stárnutí pleti je významný především pohlavní hormony estrogen., progesteron a testosteron. O jednotlivých hormonech a jejich účincích jsme vás již na tomto blogu informovali.


KDO BY CHTĚL MÍT ČÁROVÝ KÓD NAD RTY?

Čas bohužel zastavit nedokážeme, ale máme řešení, jak dopady poklesu hormonální hladiny na vaší tváři zmírnit. Ošetření Revitalizing DNA s obsahem fytoestrogeny ze sóji je speciálně určeno pro ženy, které se potýkají s potížemi způsobenými sníženou hormonální aktivitou. Dochází k vysušování pleti, ztrátě hutnosti a změnám struktury obličeje způsobenými narušením podpůrné tkáně. Pleť ochabuje, tváře se začínají propadat, kontury obličeje se vytrácejí a zhoršuje se i kvalita kůže v oblasti krku.

Díky jedinečnému revitalizačnímu ošetření můžete dosáhnout celkového omlazení pleti a zjemnění hloubky vrásek. Díky aktivním látkám jako jsou ceramidy, fytoestrogeny, bambucké máslo, rýžový olej nebo trehalosa je výsledek zaručen! Pleť je viditelně pevnější, pružnější, vrásky jsou vyplněné. Tvář získává projasněný a mladistvý vzhled. Profesionální produkty linie Revitalizing DNA je možné kombinovat s ošetřením radiofrekvence, neinvazivní mezoterapie a také s ošetřením pomocí ultrazvukové špachtle Sinekron S.

Chcete doporučit péči?

Spolupracujte s námi