Recept na lednovou masáž delicate skin

Články o pleti

I když při pohledu z okna vypadá počasí spíše jako jarní než zimní, tak i tak mají teplotní změny velký vliv na kondici naší pleti.

JAKÝ TYP PLETI NEJVÍCE TRPÍ V ZIMĚ?

V zimním období nejvíce trpí právě pleť citlivá, suchá, dehydratovaná a pleť s praskáním kapilár (kuperózou). Celkově se zhoršuje kondice pleti, což se projevuje její ztrátou kompaktního tónu (sjednoceného), tvorbou červených flíčků a šupin, a v neposlední řadě také zvýšeným zčervenáním a zviditelněním cévních kapilár.

Není potřeba dodávat, že u všech typů pleti bez rozdílu je potřeba v tomto období mít zvýšenou pozornost a již preventivně použít aktivní látky na pleť, které nejen předejdou zhoršení její kondice, ale také napomohou ke zlepšení daného stavu.

Přidejte do Vaší masáže aktivní sérum BIO ACTIVE – SYNERGIE DELICATE SKIN!

Tato aktivní látka pleť dokonale hydratuje, zklidňuje, odstraňuje podráždění, posiluje krevní kapiláry, a to vše díky aktivním principům jako jsou lípa, borůvka, hamamelis a flavonoidy.

POUŽITÍ PŘI MASÁŽI

Před použitím masážního oleje nebo krému naneste 10 – 20 kapek SYNERGIE DELICATE SKIN a pomocí jemných tahů ji vmasírujte do pleti. Poté již aplikujte masážní přípravek a proveďte masáž dle potřeb pleti.


DOPORUČUJEME

Pokud byste chtěli zvýšit účinek masáže, doporučujeme přidat do masážního oleje 5 – 10 kapek aktivního séra BAOBAB BIO ACTIVE a VITAMIN C BIO ACTIVE. Oba nejenže mají i výživné schopnosti, ale jsou ideální na pleť citlivou a pleť s kuperozou.

 
Přejeme Vám krásné výsledky na pleti vašich klientek a jejich příjemné zrelaxování.

Chcete doporučit péči?

Spolupracujte s námi