Kariéra

Asistent/ka exportu

Náplň práce:
  • komunikace s exportními zákazníky (distributory) v angličtině
  • pomoc při přípravě cenových nabídek
  • příprava podkladů, prezentací pro jednání v angličtině
  • příprava podkladu pro marketingové materiály
  • příprava dokumentace pro registraci produktů v zemích EU i mimo EU
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • angličtinu na úrovni B2 (slovem i písmem),
  • španělština, italština výhodou
  • znalost MS Office (výborná znalost PowerPoint a Excel)
  • příjemné a profesionální vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost
  • organizační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem
Co vám můžeme nabídnout:
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní produkty za zaměstnanecké ceny
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • 4 týdny dovolené, 4 dny sickdays
  • stravenkový paušál
  • občerstvení na pracovišti
Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo práce: Praha 9 nebo Ústí nad Orlicí (dle výběru uchazeče)

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s motivačním dopisem na e-mail kubatova@italystyle.cz. V případě, že váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vaše odpovědi.