Značka
Typ produktu
Filtrovat dle štítku
Spolupracujte s námi
Restructure

Vlasy s viditelným strukturálním poškozením a neschopností obnovit sílu vláken vypadají suché, matné a dehydrované. Neje... Celý popis

Filtr

Restructure

Vlasy s viditelným strukturálním poškozením a neschopností obnovit sílu vláken vypadají suché, matné a dehydrované. Nejefektivnější lék najdou v kúře přestavující strukturu každého vlasového vlákna. 

Ve třech krocích, které obnovují kolagen a protein, dochází k vyplnění a okamžitému posílení všech poškozených částí vlasů, čímž jsou plně regenerovány.

Pro profesionální kúru 1-2-3 doporučujeme cyklus minimálně čtyř schůzek: první dvě s odstupem dvou týdnů, poté po měsíci. Nezbytné je doplnění domácí péče, pro udržení a podporu získaných výsledků po dlouhou dobu.

Aktivní látky

Fermentovaný extrakt z rýže pochází z exkluzivního procesu hyperfermentace. Před jejím zahájením je směs ve vodním prostředí obohacená o enzymy. Tímto způsobem je zvýšena efektivita aktivních látek: antioxidační síla o 20 %, obsah bílkovin o 61 %, obsah aminokyselin o 200 %. Výsledkem jsou silné, hydratované, zdravé, lesklé vlasy.

Peptidy a aminokyseliny – rostlinné deriváty bohaté na síru. Jsou velmi podobné struktuře vlasového keratinu, proto účinně přestavují a doplňují keratin v poškozených částech vlasů. Přírodní vlasy jsou hloubkově hydrofobní (tedy odpuzující vodu), což je závislé na obsahu nepolárních aminokyselin. Komplex peptidů, rostlinných derivátů, zdokonaluje hydrofobní funkci vlasu, tudíž dochází k efektivnější výživě vnitřní struktury vlasu v porovnání s běžným hydrolyzovaným keratinem; zvyšuje množství klíčových látek jako je síra a hydrofobní aminokyseliny; rekonstruuje vlasová vlákna.

Veganský kolagen s nízkou molekulární hmotností se získává derivatizací z fermentovaných sójových bobů.  Je bohatý na peptidy, aminokyseliny, kyselinu mléčnou, vitaminy a koenzym Q10. Tyto aktivní látky jsou pokožkou a vlasy snadno absorbovány, zvyšují buněčnou aktivitu a zamezují buněčnému stárnutí.


Vůně

Pudr, květiny, ovoce.

Lahodná vůně jemné růže exploduje v brilantním koktejlu červeného ovoce v kombinaci s intenzivní vůní dřeva a sladkých tónů.

Reference profesionálů

Sebastian Nemi Framesi International ambassador

Stabilní partner. Perfektní spolupráce. Společná vášeň pro kadeřnické umění. Framesi je srdeční záležitost!

Hana Puklová Framesi International ambassador

S firmou spolupracuji již 24 let a jsem maximálně spokojená, jak se servisem obchoďáků, jejich přátelským přístupem, komunikací a ochotou vycházet vstříc potřebám salon, tak samozřejmě i s vysokou kvalitou výrobků, výborným obchodním a marketingovým servisem. Pro mě je to po těch letech „druhá rodina“. Myslím, že ty roky spolupráce mluví za vše.

Jana Škabradová Kosmetický salon Fiore | Praha

S Italy Style Linea pracuji již čtrnáctým rokem a zatím jsem nenarazila na jinou firmu, která by měla tak proklientský přístup. Podpora firmy a kvalita produktů je samozřejmostí, odměny, stáže, školení příjemným bonusem. Vřele doporučuji.

Patrícia Varga Klímová Salon Siempre | Košice

S Framesi pracujem už šiesty rok a na túto značku nedám dopustiť. Neustále sa niečo inovuje, ponúkaju novinky a človek sa pri nich stále niečo nové učí. Všetky produkty su na nezaplatenie. Aj moje klientky si to nevedia vynachváliť.

Kateřina Haškovcová Kadeřnice | Tábor

Framesi je má srdcová záležitost zhruba 13 let. Miluji produkty i rodinu, kterou tvoří. Pomáhá mně jít neustále vpřed a držet se módních trendů, nabídnout klientům kvalitu. Každé školení mně dá něco nového, což je fajn.

Daniela Slepčíková Kosmetika, make-up artist | Pardubice

Italy Style Linea je pro mě jako druhá rodina. Svou stabilitou a neustálým rozvojem je mi v podnikání velkou oporou.

Věra Škraňková Kadeřnice a vizážistka | Litomyšl

Framesi má svou Akademii, moderní zázemí a skvělý tým. Pro mě je místem nejen vzdělání, ale i odpočinku od běžné práce v salonu. Ať už jedu informace čerpat nebo je sama předávat, je to vždy velmi obohacující a příjemně strávený den.

Lenka Hylšová Salon Identity | Vracov

Se značkou Framesi pracuji ráda, a to už přes 10 let. Líbí se mi co nám, kadeřníkům, může nabídnout. Neustále přichází s novými produkty a díky seminářům se ve své práci posouvám dál.

Michala Fiedlerová Kosmetička, lektorka | Rudice

Italy Style Linea tvoří super skvělý tým, má spoustu novinek a úžasných produktů a precizní vzdělávací semináře. Je mi ctí být jeho součástí.

Gabika Tvrdoňová GabiHair Studio | Dubnica nad Váhom

S Framesi som sa stretla pred 6 rokmi. Spoznala som Framesi tím, ktorý na mňa zapôsobil ako veľká rodina. Farby sú úžasne, neskutočne ma baví vytvárať farebné kreácie a hlavne zákazničky sú spokojné s kvalitou vlasov po farbení. Za mna #1

Alena Šuhajová Kosmetika, lektorka | Žďár nad Sázavou

Profesionalita, spolehlivost, podpora, kreativita, skvělý tým, prvotřídní produkty, servis a zázemí, s tím vším jsem se setkala a setkávám při své dlouholeté spolupráci s Italy Style Linea. S Italy Style Linea si můžete být jisti, že v tom nejste sami.

Martina Šimková Salon Sirrah Natura | Mladá Boleslav

S firmou pracuji jako technolog asi 8 let a se značkou Framesi 12 let. Poskytuje mi vše, co k práci, jako kadeřník, potřebuji. Umožňuje mi se vzdělávat a já pak mohu následně své vědomosti posílat dál a školit kadeřníky.

Ivana Nevřelová Kadeřnice | Olomouc

Se značkou Framesi jsem se seznámila před 15 lety na školení, o kterém mi řekl můj kamarád. Byla to láska na první pohled, protože Itálii miluji a vše s ní spojené. Má skvělé produkty a vždy nám nabízí úžasné školení s úžasnými lidmi.

Tamara Kounovská Salon Tamaryšek | Vejprty

Od té doby, co jsem zakotvila v přístavu Italy Style, nehledám v jiných vodách. Milý, profesionální přístup a především top produkty, které miluju, a mohu díky nim dělat svoji práci naplno s krásnými efekty a individuálně ke každé klientce.

Petra Šindelková Kosmetický salon Exclusive Care | Mladá Boleslav

Firmu Italy Style Linea jsem si vybrala na doporučení a nikdy mě ani nenapadlo měnit. Jsem s ní už od roku 2010 a jejich produkty a vývoj je jeden z nejlepších na trhu.

Iva Zavadilová Salon Madama | Ostrava

Pro mě jsou značky AB a DDP zárukou pro mé klientky, že můžu řešit každý jejich problém s pletí. Italy Style to vše navíc zastřešuje perfektním servisem, a to je důvod proč jsem této firmě už mnoho let věrná. Co víc chtít?!

Jitka Piesche Kadeřnice | Salon Quatro Liberec

Baví mě pracovat s barvami Framesi, protože mají výborné krytí a velkou variabilitu. Namíchám si je, jak potřebuji a jsem si jistá konečným výsledkem. Na Framesi mám ráda široký výběr produktů a příjemnou vůni ošetřujících přípravků.

Další recenze