Síla přírody v jedné kapce


Přehnali jste to s opalováním? Trápí vás pigmentové skvrny?

Vaše pleť je citlivá… sužuje vás akné…vrásky…vačky pod očima…?

Nepropadejte panice, máme řešení!

ALISSA BEAUTÉ vyvinula ve svých laboratořích unikátní kolekci 18-ti BIO AKTIVNÍCH SÉR, která vynikají vyjímečnou silou a kvalitou.Jedinečnost  těchto vysoce koncentrovaných aktivních elixírů spočívá v jejich až 98% přírodním složení.

Aktivní ingredience  se získávají z přírodních zdrojů -  rostlin, ovoce  nebo mořských řas.Tyto přírodní kokteily jsou obohaceny o nejnovější biotechnologické látky, jako jsou komplexy vitaminů, ceramidů nebo peptidů. To činí z těchto sér velmi účinné produkty  s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem na pleti.Co však v BIO AKTIVNÍCH SÉRECH určitě nenajdete jsou parabeny, sulfáty, minerální oleje nebo barviva.

K dipozici jsou čtyři textury bio aktivních elixírů - voda, gel, mléčný gel a olej, což vám umožnuje širokou škálu použití a individuální přístup ke každému klientovi s ohledem na akutní potřeby jeho pleti.

Séra na bázi vody a gelu můžete zapracovat ultrazvukem nebo mezoterapii, olejová textura je vhodná pod masáž či krémovou masku. Během ošetření lze kombinovat 3-5 typů bioaktivek v množství 5 - 20 kapek na obličej, krk a dekolt.

A v jakém pořadí je během kosmetického ošetření použít?

Nejprve doporučuji aplikovat séra na bazi vody nebo gelu a pak až bioaktivky s olejovou texturou.

Speciální podskupinou v sortimentu tzv. BIOAKTIVEK  jsou čtyři SOFISTIKOVANÁ SÉRA- DETOX, HYDRA, ENERGY, LIFT-UP díky nímž můžete vytvořit účinná kúrová ošetření a viditelně zlepšit stav pokožky již za pouhé čtyři týdny.

Téměř všechny BIO AKTIVNÍ SÉRA jsou vhodná i na domácí péči.

A jaké BIOAKTIVKY tedy použít v období právě končíčího léta?

Tak pokud jste to přehnali s opalováním,doporučila bych PANTHENOL (č.302). Skvěle zklidňuje a hydratuje pleť. Má protizánětlivé účinky, takže ho můžete použít i na citlivou pokožku. BETA-KAROTEN-CENTELLA (č.303) je další pomocník pro sluncem zkoušenou pleť. Lze ji použít jak na posílení pokožky před opalováním, tak i po slunění.Hlavní účinné ingredience v tomto séru tvoří především beta-karoten a výtažek z rostliny centella asiatica, což je Pupečník asijský, jinak nazývaný též Gotu kola. Pupečník pochází z Asie a je součastí jak tradiční medicíny, tak i té moderní západní.Tato rostlina je plná prospěšných látek,které podporují  buněčnou aktivitu a tvorbu kolagenu. Má silné protizánětlivé, antioxidační a uklidňující účinky. Léčí popáleniny, rány, vředy. V moderní medicíně jsou účinné látky, této pozoruhodné rostliny, využívány při výrobě léčiv proti zánětu močových cest, podpůrná léčba při Alzheimerově chorobě, cukrovce, cirhóze jater, revmatismu, ale též depresí. A do třetice všeho dobrého můj další favorit jehož účinky se mohou hodit, je RETINOL (č.271). Obsahuje 1% čistého retinolu, což je skutečně síla! Tento silák dokáže zatočit s pigmentovými skvrnami a vráskami. Regeneruje buňky a podporuje hojení. Pár kapek stačí a vaše pokožka bude působit mladší a zdravější. Jen pozor, při používání séra RETINOL se nevystavujte přímému spalujícímu slunci, nekombinujte s chemickým peelingem ani esenciálními oleji, protože by mohlo dojít k podráždění a vzniku nežádoucích hnědých skvrn.

Samozřejmě ani ostatní  BIO AKTIVNÍ SÉRA nemusí v období končícího léta stát stranou v péči o vaši pokožku.

Tak neváhejte a užívejte si péči,která má hloubku!
                                                                            
Vaše Alena Šuhajová
Technoložka Alissa Beauté a Diego dalla Palma

                                                                                                                       

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značku Framesi v Čechách i na Slovensku. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Estetica Export provedla rozhovor s Martinem Štěpánem, spoluzakladatelem firmy Italy Style Linea...
Vše, co potřebujete vědět o linii SKIN CODE značky Diego dalla Palma.
Doporučení na Bio Active séra vhodná pro použití po končícím létě, které dodají pleti opět novou energii.