Showroom ItalyStyle.cz, PrahaNáš showroom nabízí všem profesionálům jedinečnou možnost prohlédnout si a vyzkoušet širokou nabídku kadeřnického a kosmetického nábytku a příslušenství Maletti a dalších špičkových italských značek.

Hledáte něco výjimečného s dlouholetou tradicí a nadčasovým designem? Veškeré materiály a nástroje, které potřebujete k úspěšnému provozu profesionálního salonu krásy, najdete u nás. Zaměřujeme se na sektor profesionální kosmetiky, na kadeřnické a kosmetické přístroje, pomůcky, a kompletní vybavení profesionálním nábytkem. Připravujeme také vzdělávací programy a odborné materiály, protože si uvědomujeme nutnost neustálého pokroku vpřed.

Nabízíme široký sortiment renomovaných italských značek s více jak 70-ti letou tradicí, spadajících pod společnost Maletti Group jako Maletti, Beauty Star, či Nilo. Čeká vás celá řada rozhodnutí, s kterými vám můžeme velmi efektivně pomoci. Spojte se s námi a my vám nabídneme, kvalitní provedení, komplexní služby a hlavně rychlý záruční i pozáruční servis.

VÝHODY:
  • kvalitní a stylové provedení předních světových designerů
  • individuální přístup
  • garance dodání do 6 týdnů
  • zkompletování nábytku a dovezení přímo k Vám do salónu zdarma
  • možnost zpracování 2D a 3D návrhu
  • rychlý záruční i pozáruční servis

Naším cílem je být silným partnerem, a díky naší mnohaleté zkušenosti, nadšenému a profesionálnímu teamu lidí, získanému know-how, a také díky našim prověřeným dodavatelům se nám to daří. 

V showroomu si můžete prohlédnout různé typy vybavení jak z pohledu pohodlí, tak praktičnosti. Pomůže vám najít ideální variantu přímo pro váš salón, vypracujeme nabídku "ušitou na míru". K dispozici máme celou řada materiálů a typů koženek. Důležité je však samotné srovnání typů masážních boxů, křesel, či lehátek z pohledu pohodlí. Vybrané kusy nábytku je možné dodat do 24 hodin u ostatních kusů pak garantujeme dobu dodání v rozmězí 4 - 6 týdnů. Mimo jiné také nabízíme možnost zpracování návrhu studia nejen ve 2D, ale také ve 3D návrzích.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU:

tel.:
+420 774 001 030 (Info-linka Showroom)
tel.:
+420 774 001 033 (Anastasia Košovenková)
e-mail: showroom@ItalyStyle.cz


ADRESA: 
Českomoravská 1181/21, Praha 9 (poblíž O2 Arény)


OTEVÍRACÍ DOBA:

po-pá: 9 - 17 (nebo dle předchozí domluvy)

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.