Kongres Framesi 2018

Španělská Valencie byla hostitelem Mezinárodního kongresu Framesi, letošní nejočekávanější události této značky, fantastického setkání módy a kadeřnictví.Framesi, italská firma proslulá nejen vlasovými přípravky, ale i svým vnímáním módy v kadeřnickém odvětví, představila nejaktuálnější účesové trendy na Mezinárodním kongresu ve Valencii začátkem října. Dva dny velkolepých vystoupení zhlédlo tisíc kadeřníků z 35 zemí, kteří do Valencie přijeli z celého světa. Mezi nimi i sedmdesátičlenná skupina českých a slovenských stylistů.

Hlavním tématem kongresu bylo "znovuobjevení své kreativity". Vyzývalo stylisty, aby přehodnotili, promíchali a hledali nové barvicí techniky a využívali všechny profesionální nástroje, které mají k dispozici. A nejdůležitější poselství – nebát se realizace svých nápadů a podpořit vlastní tvořivost.

Hair top selection – řada poutavých show kadeřnických skupin a jejich nejnovějších návrhů účesů pro tuto sezonu. Seskupení HAI(R)EVOLUTION uvedlo trend „Make-Up Color”, zatímco Mixart Diffusion v kolekci „Rhapsody“ prezentovalo spojení různých pohledů na image. Efekty prolínajících se spektakulárních barev, vytvořené s barvicími proužky Strike4, se staly základem účesů týmu Passion4Fashion. Nesmíme zapomenout na elegantní směr italských kadeřníků Giani Lody a Antonia Tufana.

Série účesů vznikají na základě požadavků módy, kterou Framesi pečlivě analyzuje. Styl navržený pro tento podzim a zimu předvedly týmy Italian Style Framesi a Italian Style Energy v kolekcích Wild Kingdom pro svěží vzhled inspirovaný džunglí, a dále Eccentric Campus měnící zkostnatělé představy o kráse.

Na závěr akce oznámil prezident Framesi Fabio Franchina místo konání kongresu pro rok 2019. Těšit se můžeme na Dubaj, extravagantní a luxusní město neomezených možností, sídlící ve Spojených arabských emirátech.FOTOGALERIE:FAKTA:

 
Dva dny velkolepých vystoupení zhlédlo tisíc kadeřníků z 35 zemí, 6 kontinentů a mezi nimi i kadeřníci z České republiky a Slovenska.