Kolekce nových trendů FRAMESI jaro-léto 2018
NOVÁ KOLEKCE ÚČESŮ STRONG SEDUCTION | JARO - LÉTO 2018

Trend STRONG SEDUCTION je plný fantazie, záře a nových metalických barev. Oblečení dominují hluboké výstřihy a pásky zvýrazňující siluetu. Černá kůže, zipy a kovové prvky evokují drzost, zmírněnou nadýchanými bílými topy.
Energický náboj vložil tým Italian Style Energy do svých účesů. Využívají se nové kovové odstíny barev a geometrické střihy, které umožňují proměnit každý účes podle potřeby, od formálního vzhledu až po rozpustilý vzhled typický pro léto.


PODÍVEJTE SE NA VIDEO NOVÉ KOLEKCE STRONG SEDUCTION

NOVÁ KOLEKCE ÚČESŮ PURE | JARO - LÉTO 2018

Trend PURE se shlédl v myšlenkách Coco Chanel a vsadil na eleganci a minimalismus. Zapomeňte na jásavé potisky látek a okázalé detaily. Nosit se budou svěží bavlněné outfity, měkké perkálové halenky či lehce asymetrické pláště šité na míru.
Vlasy se stanou nejvíce výrazným a typickým prvkem celkového vzhledu. Elegance nestojí v cestě kreativitě, vlasy perfektní kvality jsou základem účesu s nepravidelnými obvody a tmavými metalickými barvami nebo teplými i studenými, přirozenými i fantastickými odstíny. To vše a mnohem více od týmu Italian Style Framesi.PODÍVEJTE SE NA VIDEO KOLEKCE PURE JARO - LÉTO 2018

TERMÍNY SEMINÁŘŮ NA TÉMA NOVÝCH KOLEKCÍ KE STAŽENÍ

POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.

ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDE