Kolekce účesových trendů Framesi podzim-zima 2019


NOVÉ ÚČESOVÉ TRENDY FRAMESI PODZIM-ZIMA 2019 

1. SEVERITY
2. GANGSTER STORY
3. DECADENT ROMANCE
3. GRUNGE FACTOR


4 zbrusu nové módní trendy kolekce pro podzim-zima 2019 pokaždé jinak. Tým Italian Style Energy versus tým Italian Style Framesi. Komu se to povedlo lépe? To zvažte sami. Nutno však říci, že oba týmy vzali svojí práci svědomitě a opět se fantazii meze nekladly. Udávání trendů, stylů a cool účesů je tak opět velice originální.1. MEGATREND SEVERITY

Trend tedy není pouze o odmítnutí nadměrného předvádění svého života, ale zejména své osoby. Severity znovuobjevuje skromnost a soukromí. Tudíž módní návrhy tělo příliš neodhalují.
Využívá se vrstvení – způsob, jak se schovat před světem.

Prodloužené rukávy kryjí paže – signál, že si chceme ve společnosti lidí zachovat svůj osobní prostor. Zahalení do oblečení jako do zámotku dává pocit, že jsme ve světě chránění.
V porovnání s minulostí tedy vidíme, že Severity je novým druhem minimalismu,
který se stará i o duši.

MODNÍ STYL

Minimalistický styl chrání vaše soukromí. Schováte se ve vrstveném oblečení tmavých barev nebo prodloužených délkách. Z materiálů využijete jemnou vlnu a kůži. Přísnost oděvu je v souladu s objemem vlasů, živost vlasových barev odpovídá kreativitě oblečení. Dvojice nových účesů vrací do života 90. léta.


PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE SEVERITY 2019VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH OBDRŽÍTE NA SEMINÁŘI ÚČESOVÝCH TRENDŮ NEBO NA WEBU WWW.FRAMESI.CZ >>> ZDE2. MEGATREND GANGSTER STORY

Pro pochopení tohoto trendu si musíme připomenout hodně různých gangsterských filmů: od klasických hollywoodských příběhů z dob prohibice, přes snímky ze sedmdesátých let až po videoklipy mladých idolů s hip-hop hudbou gangsta rap. Na módních molech jsou k vidění modely jako vystřižené z filmu od amerického režiséra Martina Scorsese Bonnie & Clyde nebo Gangsteři.

Samozřejmě je gangsterské téma interpretováno výhradně v módě. Obleky s dvouřadým zapínáním, s vestou a sponou na kravatu tvoří dokonalý celek se sakem s ramenními vycpávkami pro zvýraznění postavy. Vše vyrobeno s krejčovskou zručností a maximální precizností.

MODNÍ STYL

Gangsterské téma je velmi oblíbené, nejenom kvůli filmům. Splývavé obleky, vesty, saka s vycpávkami, černo-bílé kombinace a výstřední boty. Kromě přísného pánského stylu se objevuje i agresivnější vzhled díky použitým materiálům: černá kůže, potisky a umělé kožešiny. Gangster Story se ničeho nebojí, proto i účesy jsou energické a zručně vytvarované, s dramatickým stínováním pomocí výrazných barev.


PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE GANGSTER STORY 2019VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH OBDRŽÍTE NA SEMINÁŘI ÚČESOVÝCH TRENDŮ NEBO NA WEBU WWW.FRAMESI.CZ >>> ZDE3. MEGATREND DECADENT ROMANCE

Decadent Romance (=kouzlo dekadence) chápejte jako romantismus 4.0.
Pastelové barvy, přecitlivělost a afektivita byly odloženy: nový romantismus proniká do běžného života a poeticky ztvárňuje vybrané aspekty života. Povolává zpět ducha devadesátých let, který byl typický pro generaci mladých britských umělců YBA.

Hluboce prožívali tehdejší dobu, a proto tvorbu zaměřili na vyjádření svých pocitů a myšlenek, nikoli na výsledek samotný. Používali neobvyklé materiály, do kterých promítali i své osobní a autobiografické prvky.


MÓDNÍ STYL

Elegantní trend ztvárňuje život poeticky: lehké průsvitné látky, sukně vlnící se kolem boků, květinové motivy. Romantiku následuje vášeň pro blond, jednolitou nebo s reflexy, nazlátlou, teplou nebo ledovou. Ale určitě zářivou.


PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE DECADENT ROMANCE 2019VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH OBDRŽÍTE NA SEMINÁŘI ÚČESOVÝCH TRENDŮ NEBO NA WEBU WWW.FRAMESI.CZ >>> ZDE4. MEGATREND GRUNGE FACTOR

Tento v pořadí čtvrtý trend nespočívá v pouhém ohlédnutí k 90. létům, ale inspiruje se grunge stylem. Grunge se zrodil mezi 80. a 90. léty mezi hudebníky na americkém severozápadě (zejména kolem Seattlu) jako odpověď na touhu po rebelii a ztrátu iluzí celé generace po neúspěchu amerického snu.

K hnutí grunge patřila hudba a typický vzhled: dlouhé vlasy, roztrhané džíny, obnošené tenisky nebo martensky, roztřepená trička pod rozepnutými flanelovými košilemi. Jednoduše řečeno – styl grunge odmítal módu.

MÓDNÍ STYL

Hnutí Grunge sice vzniklo v Americe, ale mísí se s typicky britskými prvky: kostkované a vzorované látky v tradičních i výstředních kombinacích. Grunge objevil trend mix&match, proto v Grunge Factor stylu využijete řadu kousků, které určitě najdete ve svém šatníku. K nim patří rebelsky strukturované účesy s irskou červenou barvou nebo zářivou blond.


PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE GRUNGE FACTOR 2019VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH OBDRŽÍTE NA SEMINÁŘI ÚČESOVÝCH TRENDŮ NEBO NA WEBU WWW.FRAMESI.CZ >>> ZDEPŘEDSTAVENÍ KOLEKCÍ DLE PROFESIONÁLNÍCH KADEŘNICKÝCH TÝMU

TERMÍNY SEMINÁŘŮ NA TÉMA NOVÝCH KOLEKCÍ KE STAŽENÍ

POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.


ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDEPROMO MATERIÁLY DO SALÓNŮ

Každý účastník semináře ÚČESOVÉ TRENDY obdrží tyto materiály:

1. TRENDY ITALIAN HAIR STYLE
  • VYUŽITÍ: pro prezentaci trendů klientům | 68 stran fotografií

2. TECHNICKÝ MANUÁL
  • Obsahuje podrobné postupy pro 8 dámských účesů, 2 pánské účesy a 2 společenské účesy.
  • Realizace je popsána krok po kroku, včetně barvení a stylingu.
  • VYUŽITÍ: výhradně pro kadeřníky pro realizaci účesů | 32 stran

3. OBOUSTRANNÉ PLAKÁTY
  • VYUŽITÍ: pro ozdobení výlohy, recepce či stolu 33x23 cm | 4 kusy

4.  PLAKÁTY NA SKLO VÝLOHY | 33x47 cm | 4 kusy


5.  KRABICE NA SET = POUTAČ
  • motto: co je ekonomické, je i ekologické

6.  PŘÍSTUP DO DATABÁZE ÚČESŮ (eng/it)