Kariéra

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Obchodní reprezentant - kosmetický program

Společnost ITALY STYLE LINEA s.r.o. hledá pro oblast Pardubického kraje a Vysočiny obchodního zástupce, pro prodej profesionální pleťové kosmetiky do kosmetických salónů. Společnost dále poskytuje kompletní servis pro kadeřnické a kosmetické salony, wellness a spa.

Náplň práce:

  • péče o stávající klienty
  • podpora a rozvoj klientů
  • vyhledávání nových klientů
  • účast na školeních a seminářích
  • reporting a vedení obchodní agendy
  • administrativa spojená se servisem o klienty
  • intenzivní komunikace s kolegy, nadřízenými a kanceláří

Požadujeme:

  • obchodní talent se zaměřením na zákazníka
  • výhodou je orientace v oblasti pleťové kosmetiky
  • schopnost dosahovat stanovených cílů
  • komunikativní, příjemné vystupování, odpovědnost
  • časová flexibilita
  • praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
  • základy Office
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vlastní automobil
  • živnostenksý list
  • nástup nejlépe ihned či v průběhu měsíce srpna - září

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • naslouchat a pochopit potřeby zákazníka
  • budete se chtít vzdělávat a učit novým věcem
  • budete mít znalost profesionální pleťové kosmetiky

Co vám můžeme nabídnout:

Velmi zajímavou práci u společnosti s 27 letou historií a silnou pozicí na českém trhu v oblasti luxusní profesionální pleťové kosmetiky značky Alissa Beauté a diego dalla palma professional, kosmetického nábytku Nilo a Maletti a vzdělávacích programů pro salony, které se realizují v našem vlastním školicím centru - Akademii. Součástí práce je silné zázemí firmy, celková podpora a příjemný kolektiv.

Nabízíme:

  • velmi dobrý plat
  • Zaměstnanecké benefity v podobě: individuálních odměn, slevy na firemní produkty, mobilní telefon, notebook, sickday, dovolená

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti působící 27 let na českém trhu, přihlaste se prosím, do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem. V případě, že váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vaše odpovědi. Životopis zasílejte na e-mail: lanca@italystyle.cz