Košík
Váš košík je zatím prázdný

Potřebujete poradit s výběrem? Mrkněte na akční produkty nebo novinky.

Kariéra

Obchodní reprezentant - kadeřnický program

pro Plzeňský a Karlovarský  kraj

Nebaví Vás sedět v kanceláři nebo být zavřený/á v obchodě? Máte rád/a akci? Rád/a komunikujete s lidmi? Chcete být součástí dynamické společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu? A především, chcete se pohybovat v atraktivním prostředí módy a vlasové kosmetiky?

Společnost ITALY STYLE LINEA s.r.o. hledá pro oblast Plzeňského a Karlovarského kraje obchodního zástupce pro prodej profesionální vlasové kosmetiky do kadeřnických salonů. Společnost dále poskytuje kompletní servis pro kadeřnické a kosmetické salony, wellness a spa.

Nabízíme:

  • vysoký základní plat
  • vysoké provize z prodeje
  • firemní automobil

Zajímavé benefity:

  • individuální odměny
  • firemní produkty za zaměstnanecké ceny
  • mobilní telefon
  • tablet
  • 4 dny sick days

Náplň práce:

  • péče o stávající klienty
  • podpora a rozvoj klientů
  • vyhledávání nových klientů
  • účast na školeních a seminářích
  • reporting a vedení obchodní agendy
  • administrativa spojená se servisem o klienty
  • intenzivní komunikace s kolegy, nadřízenými a kanceláří

Požadujeme:

  • obchodní talent se zaměřením na zákazníka
  • výhodou je orientace v oblasti vlasové kosmetiky
  • schopnost dosahovat stanovených cílů
  • komunikativní, příjemné vystupování, odpovědnost
  • časová flexibilita
  • praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
  • základy Office
  • středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • živnostenský list
  • nástup možný ihned

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • naslouchat a pochopit potřeby zákazníka
  • budete se chtít vzdělávat a učit novým věcem
  • budete mít znalost profesionální vlasové kosmetiky

Co vám můžeme nabídnout:

Velmi zajímavou práci u společnosti s 31 letou historií a silnou pozicí na českém trhu v oblasti profesionální vlasové kosmetiky značky Framesi, kadeřnického nábytku Maletti a vzdělávacích programů pro salony, které se realizují v našem vlastním školicím centru - Akademii. Součástí práce je silné zázemí firmy, celková podpora a příjemný kolektiv.

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti působící 31 let na českém trhu, přihlaste se prosím, do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem. V případě, že Váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Životopis zasílejte e-mailem na adresu kubatova@italystyle.cz