Kariéra

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Export asistent/ka a asistent/ka kanceláře

Firma ITALY STYLE LINEA s.r.o., působící na trhu profesionální vlasové a pleťové kosmetiky již 27 let, rozšiřuje svůj tým o asistentku exportu a kanceláře.

Nabízíme:
  • práci ve stabilní a dynamicky rostoucí firmě
  • práci ve velmi příjemném kolektivu se stabilním týmem
  • hlavní pracovní poměr s místem pracoviště v Ústí nad Orlicí
  • pevnou pracovní dobu
  • dobré platové podmínky, odměny, stravenky a další zaměstnanecké výhody
  • velmi důkladné proškolení a seznámení s daným oborem a úkoly
Požadujeme:
  • velmi dobré obchodní a organizační dovednosti
  • pečlivost a svědomitost
  • velmi dobrou znalost angličtiny (písemně i ústně)
  • dobré komunikační schopnosti
  • zkušenost s obchodem s cizími zeměmi výhodou
  • znalost Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint)
Náplň práce:
  • denní komunikace s distributory emailem, telefonem
  • pomoc s rozvojem obchodu v dané zemi
  • organizace školení pro cizí klienty a účast na prezentacích v našem školicím středisku v Praze (mimořádně na nějaké akci v zahraničí)
  • pomoc s vypracováváním obchodních nabídek a jejich rozesílání emailem
  • pomoc s uvedením nové řady/novinky na trh (zaslání všech důležitých podkladů)
  • vypracování analýz jednotlivých zemí pro další jednání s distributory
  • pomoc při tvorbě marketingového plánu
  • pomoc s administrativními pracemi v kanceláři
  • pomoc s organizací školení pro kadeřnické a kosmetické salony (rozesílání emailů, účast lidí na školeních atd.)

V případě zájmu a účasti na výběrovém řízení, prosím posílejte své životopisy Ing. Lindě Kubátové,e-mail: kubatova@italystyle.cz do 20.12.2018

Věříme, že právě Vy budete výborným hodnotným článkem našeho týmu.