Kariéra

Specialistka/ta prodeje nábytku - zkrácený úvazek

Firma Italy Style Linea s.r.o. je výhradním distributorem značek Maletti Group a Takara Belmont, které jsou synonymem pro luxus a kvalitu v kadeřnickém světě. Společnost dále poskytuje kompletní servis pro kadeřnické a kosmetické salony, wellness a spa. Hledáme posilu týmu pro náš showroom na Praze 9.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní produkty za zaměstnanecké ceny
  • firemní mobilní telefon a notebook
  • 4 týdny dovolené, 4 dny sickdays
  • stravenkový paušál
  • občerstvení na pracovišti
  • pracovní doba 24 hod. týdně (ideálně 3 dny v týdnu)
  • vhodné i pro studenty VŠ (kombinované studium)
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • prodej kadeřnického a kosmetického nábytku
  • komunikace s klienty (e-mail, telefon) a poradenství zákazníkům na showroomu
  • kompletní organizace procesu objednávek
  • tvorba cenových nabídek
  • přímá komunikace se zahraničními zástupci nabízených značek (Itálie, Německo)
  • občasné překlady textů, zadávání produktů na web, řešení reklamací

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost MS Office
  • příjemné a profesionální vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti
  • obchodní talent a orientaci na výsledek
  • samostatnost, pečlivost, schopnost vyhledávat a zpracovávat informace
  • výborné organizační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • výbornou znalost češtiny

Výhodou bude, pokud máte:

  • schopnost naslouchat a pochopit potřeby zákazníka
  • obchodní myšlení a organizační talent
  • předchozí zkušenosti z obchodní oblasti (prodej)
  • znalost italštiny

Co vám můžeme nabídnout:

Velmi zajímavou práci u společnosti s více než 30 letou historií a silnou pozicí na českém trhu v oblasti kadeřnického a kosmetického nábytku. Výhodou je silné zázemí firmy, celková podpora a příjemný kolektiv.

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem. V případě, že váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vaše odpovědi.

Další informace na www.italystyle.cz.