Partnerské salóny

Očekávání klientů od kadeřnických a kosmetických salónů se od vzniku společnosti ITALY STYLE LINEA, s.r.o. výrazně změnilo. Už dávno nejsou jen místem, kde vás ostříhají, naondulují, či udělají napářku pleti tak, abyste se mohli co nejdříve vrátit ke každodenní rutině. Kadeřnice a kosmetičky (a jejich mužští kolegové) se klientům stávají věrnými společníky a přáteli, salony jsou designově zařízené a komfortně vybavené, aby svým zákazníkům dopřály ten nejintenzivnější relaxační zážitek. 
Odcházíte nejen krásní a upravení, ale i spokojení a odpočatí. 

Jsme pyšní, že my máme takových míst krásy a relaxace přes 2000. Naše partnerské salony poskytují různé služby, to vždy záleží přímo na nich, můžete si být však jistí, že z nich budete odcházet nadšení a budete se také rádi vracet. V segmentu profesionální kosmetiky a vybavení kadeřnických a kosmetických salonů patříme mezi nejvýznamější na českém trhu. Profesionálům dodáváme zboží renomovaných italských značek jako např. Framesi, Gestil, Alissa Beauté, Diego dalla Palma, Parlux, Uki a další. 

Do salonů nemusíte chodit jen kvůli kadeřnickým a kosmetickým službám - můžete se také přijit poradit. Nevíte, jaký typ pleti máte, ale chcete se o ni starat tak, jak potřebuje? Nemůžete se dobře zorientovat ve velkém množství produktů, které nabízíme? Na kartáči a na zemi nacházíte více vlasů, než by se vám líbilo? Starý kartáč vám trhá vlasy? Trápí vás suché tváře, ale mastné čelo? Konečky vlasů máte spálené od nešetrných úprav?

Na tyto a mnohem, mnohem víc otázek vám v našich parnerských salonech dokáží odpovědět. Řeknou vám, co vás pravděpodobně trápí, jaké by bylo nejefektivnější řešení, pomohou s výběrem produktů či pomůcek, které jsou určeny přímo pro vaše požadavky.

Chcete-li vědět, jaký salon je nejblíže vašemu bydlišti, napište na info@ItalyStyle.cz a my vám to hned sdělíme :)

Zapojili jsme se do kompletního vybavení našich předních kadeřnických salónu jako je například pražský Franck Provost Slovanský dům nebo salon Andrey Joskové.

Kde najdete naše produkty?Naše partnerské salóny

HAIR DESIGN VÁCLAV PRAŽÁK

Tusarova 42
170 00 Praha 7
Zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po - Pá: 10 - 20 hod
So: 10 - 16 hod
 774 222 317

 vaclav_prazak@seznam.cz

Royal Beauty & Spa, s. r. o.

Opletalova 958/27
110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po - Pá: 9 - 20 hod
 721 272 727

 info@rbspa.cz

FRANCK PROVOST

Slovanský dům, Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po - Út: 8 - 20 hod
St - Pá: 8 - 21 hod
So: 8 - 20 hod
Ne: 9 - 18 hod
 725 438 190

 franckprovostprague@volny.cz

Kadernícky salón Veronika

Nám. B. Bartóka 418/5
936 01 Šahy
Zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po - Pá: 8 - 12; 13 - 17 hod
So: 8 - 12 hod
 903 777 445

 veronikan@atlas.sk