Přes 2000 partnerských salónů

Společnost ItalyStyle.cz Cz se pyšní dlouhodobou úzkou spoluprácí s profesionály z více než 2000 partnerských salónů, jejichž chrakater se v posledních letech rychle proměňuje. Už nejsou místem, kam klienti přicházejí jen kvůli co nejrychlejší a nejefektivnější péči o vlasy či pleť. Staly se prostředím, kde si chce člověk užít svou oblíbenou chvilku plnohodnotné relaxace s profesionály, kteří nejsou jen obyčejnými kadeřnicemi a kosmetičkami, ale navíc i důvěrnicemi a kamarádkami. Salóny se z účelně zařízených prostor přetvořily do odpočinkových, stylově, ale komfortně, vybavených oáz odpočinku. Proto z nich klienti neodcházejí jen krásně upravení, ale i plní energie, a vždy se sem rádi vracejí. 

Naše partnerské salóny poskytují kromě konkrétních kadeřnických a kosmetických služeb i profesionální poradenství, a proto vám jejich zaměstnanci vždy rádi a ochotně pomohou s vašimi problémy. Nevíte, jaký typ vlasů máte a jak se o ně starat? Neumíte si správně vybrat z množství nabízených kadeřnických výrobků? Trápí vás suché konečky? Co máte dělat s mastnou pletí? Jak si poradit s pupínky a skvrnami na vaší pokožce? Na tyto i podobné otázky naleznete odpověď právě u profesionálů v našich partnerských salónech, kteří se neustále zdokonalují ve svém oboru, jelikož pro ně pravidelně připravujeme vzdělávací akce a programy. 

Chcete vědět, jaký salon je nejblíže vašemu bydlišti? Napište na kubatova@italystyle.cz a my vám to sdělíme v co nejkratším možném čase.