Tonery Framesi Eclectic Instant Shine Booster | 7 zářivých odstínů
Tonery Framesi Eclectic Instant Shine Booster | 7 zářivých odstínů
Zářivé odstíny:
- 55 – červená
- 63 – béžová
- 35 – meruňka
- 61 – perla
- 36 – růžové zlato - vyprodáno
- 44 – měděná
- 3 - med
Stabilní partner s více jak 30letou zkušeností v oboru profesionální kosmetiky a nábytku.
Máte vlastní salon a zajímají vás výhody spolupráce? Dejte nám vědět.
Tonery bez obsahu amoniaku jsou vhodné zvýšení intenzity a dokonalosti základní barvy. Současně dodávají překvapující zářivost a vlasy jemně provoní. Vhodné pro všechny typy vlasů.
Capsulate Complex:
- deriváty cukru – hydratace
- mastné kyseliny – lesk a změkčení vlasů, dále pomáhá vstřebat vitamin E
- aminokyseliny – restrukturační efekt, pomáhají při procesu keratinizace
- vitamin E – chrání proti volným radikálům a poškození vlivem znečištěného prostředí
Kyselé pH – uzavírá vlasové šupinky, a s nimi uzamyká i barvu
Gelový krém – konzitstence, která se snadno aplikuje a snadno míchá s ostatními odstíny Framcolor Eclectic.
Poměr míchání:
1:2 s Profesionálním aktivátorem Framesi 10 nebo 15 vol
7 odstínů
Pro krásnou barvu vlasů, větší intenzitu, ztmavení, osvěžení, rozsvícení a přizpůsobení stávající barvě.
Požadavky kadeřníků | Řešení = Eclectic tonery |
Tonalizace všech typů vlasů, beze změny základní barvy |
|
Barvení porézních ošetřovaných vlasů s ochranným efektem a rozzářením barvy. |
|
Univerzální použití | Aplikace do suchých vlasů |
|
Univerzální použití | Aplikace do vlhkých vlasů |
|
Mít produkt, který lze používat dle potřeb kadeřníka |
|
Mít kreativní produkt, míchatelný s ostatními |
|
Nabídnout klientům vždy bezpečnou barvu, kterou lze aplikovat často |
|
F-Eclectic toner 0.44 - Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-50, Cocamide MEA, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethanolamine, PEG-40 Castor Oil, 1-Hydroxyethyl 4,5-Diamino Pyrazole Sulfate, Phenoxyethanol, Lauryl Alcohol, Parfum (Fragrance), 4-Amino-2-Hydroxytoluene, C12-15 Pareth-3, Myristyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, C12-15 Pareth-3 Phosphate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydrosulfite, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Laureth-7, Sodium Carbonate.
F-Eclectic toner 0.36 - Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-50, Cocamide Mea, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Peg-40 Castor Oil, Ethanolamine, Phenoxyethanol, Lauryl Alcohol, DI-C12-15 Pareth-4 Phosphate, Parfum (Fragrance), Myristyl Alcohol, Ceteth-2, Sodium Hydrosulfite, Sodium Carbonate, Ethylhexylglycerin, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, p-Aminophenol, 1-Hydroxyethyl 4,5-Diamino Pyrazole Sulfate, 1-Naphthol
F-Eclectic toner 0.61 - Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-50, Cocamide MEA, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethanolamine, PEG-40 Castor Oil, Phenoxyethanol, Lauryl Alcohol, Parfum (Fragrance), C12-15 Pareth-3, Myristyl Alcohol, C12-15 Pareth-3 Phosphate, Cyclopentasiloxane, Ethylhexylglycerin, N,N-Bis(2-Hydroxyethyl)-p-Phenylenediamine Sulfate, p-Phenylenediamine, Sodium Hydrosulfite, 5-Amino-6-Chloro-o-Cresol, 4-Chlororesorcinol, Laureth-7, Sodium Carbonate.
F-Eclectic toner 0.35 - Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-50, Cocamide MEA, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), PEG-40 Castor Oil, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Ethanolamine, Phenoxyethanol, p-Aminophenol, Lauryl Alcohol, Parfum (Fragrance), C12-15 Pareth-3, Myristyl Alcohol, C12-15 Pareth-3 Phosphate, Cyclopentasiloxane, Ethylhexylglycerin, 1-Hydroxyethyl 4,5-Diamino Pyrazole Sulfate, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Hydrosulfite, Laureth-7, Sodium Carbonate.
F-Eclectic toner 0.63 - Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-50, Cocamide MEA, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethanolamine, PEG-40 Castor Oil, Phenoxyethanol, Lauryl Alcohol, Parfum (Fragrance), C12-15 Pareth-3, Myristyl Alcohol, C12-15 Pareth-3 Phosphate, Cyclopentasiloxane, Ethylhexylglycerin, p-Phenylenediamine, p-Aminophenol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, p-Methylaminophenol Sulfate, Sodium Hydrosulfite, 2-Methylresorcinol, Resorcinol, Laureth-7, Sodium Carbonate.
F-Eclectic toner 0.55 - Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-50, Cocamide MEA, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethanolamine, PEG-40 Castor Oil, 1-Hydroxyethyl 4,5-Diamino Pyrazole Sulfate, Phenoxyethanol, Lauryl Alcohol, 5-Amino-6-Chloro-o-Cresol, Parfum (Fragrance), C12-15 Pareth-3, Myristyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, C12-15 Pareth-3 Phosphate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydrosulfite, Laureth-7, Sodium Carbonate.
Napište naší specialistce

Poradenství pro e-shop
Co nejlépe nám specifikujte Váš dotaz a rádi Vám odpovíme.
Mohlo by Vás také zajímat
Reference profesionálů

Stabilní partner. Perfektní spolupráce. Společná vášeň pro kadeřnické umění. Framesi je srdeční záležitost!

S firmou spolupracuji již 24 let a jsem maximálně spokojená, jak se servisem obchoďáků, jejich přátelským přístupem, komunikací a ochotou vycházet vstříc potřebám salon, tak samozřejmě i s vysokou kvalitou výrobků, výborným obchodním a marketingovým servisem. Pro mě je to po těch letech „druhá rodina“. Myslím, že ty roky spolupráce mluví za vše.

S Italy Style Linea pracuji již čtrnáctým rokem a zatím jsem nenarazila na jinou firmu, která by měla tak proklientský přístup. Podpora firmy a kvalita produktů je samozřejmostí, odměny, stáže, školení příjemným bonusem. Vřele doporučuji.

S Framesi pracujem už šiesty rok a na túto značku nedám dopustiť. Neustále sa niečo inovuje, ponúkaju novinky a človek sa pri nich stále niečo nové učí. Všetky produkty su na nezaplatenie. Aj moje klientky si to nevedia vynachváliť.

Framesi je má srdcová záležitost zhruba 13 let. Miluji produkty i rodinu, kterou tvoří. Pomáhá mně jít neustále vpřed a držet se módních trendů, nabídnout klientům kvalitu. Každé školení mně dá něco nového, což je fajn.

Italy Style Linea je pro mě jako druhá rodina. Svou stabilitou a neustálým rozvojem je mi v podnikání velkou oporou.

Framesi má svou Akademii, moderní zázemí a skvělý tým. Pro mě je místem nejen vzdělání, ale i odpočinku od běžné práce v salonu. Ať už jedu informace čerpat nebo je sama předávat, je to vždy velmi obohacující a příjemně strávený den.

Se značkou Framesi pracuji ráda, a to už přes 10 let. Líbí se mi co nám, kadeřníkům, může nabídnout. Neustále přichází s novými produkty a díky seminářům se ve své práci posouvám dál.

Italy Style Linea tvoří super skvělý tým, má spoustu novinek a úžasných produktů a precizní vzdělávací semináře. Je mi ctí být jeho součástí.

S Framesi som sa stretla pred 6 rokmi. Spoznala som Framesi tím, ktorý na mňa zapôsobil ako veľká rodina. Farby sú úžasne, neskutočne ma baví vytvárať farebné kreácie a hlavne zákazničky sú spokojné s kvalitou vlasov po farbení. Za mna #1

Profesionalita, spolehlivost, podpora, kreativita, skvělý tým, prvotřídní produkty, servis a zázemí, s tím vším jsem se setkala a setkávám při své dlouholeté spolupráci s Italy Style Linea. S Italy Style Linea si můžete být jisti, že v tom nejste sami.

S firmou pracuji jako technolog asi 8 let a se značkou Framesi 12 let. Poskytuje mi vše, co k práci, jako kadeřník, potřebuji. Umožňuje mi se vzdělávat a já pak mohu následně své vědomosti posílat dál a školit kadeřníky.

Se značkou Framesi jsem se seznámila před 15 lety na školení, o kterém mi řekl můj kamarád. Byla to láska na první pohled, protože Itálii miluji a vše s ní spojené. Má skvělé produkty a vždy nám nabízí úžasné školení s úžasnými lidmi.

Od té doby, co jsem zakotvila v přístavu Italy Style, nehledám v jiných vodách. Milý, profesionální přístup a především top produkty, které miluju, a mohu díky nim dělat svoji práci naplno s krásnými efekty a individuálně ke každé klientce.

Firmu Italy Style Linea jsem si vybrala na doporučení a nikdy mě ani nenapadlo měnit. Jsem s ní už od roku 2010 a jejich produkty a vývoj je jeden z nejlepších na trhu.

Pro mě jsou značky AB a DDP zárukou pro mé klientky, že můžu řešit každý jejich problém s pletí. Italy Style to vše navíc zastřešuje perfektním servisem, a to je důvod proč jsem této firmě už mnoho let věrná. Co víc chtít?!

Baví mě pracovat s barvami Framesi, protože mají výborné krytí a velkou variabilitu. Namíchám si je, jak potřebuji a jsem si jistá konečným výsledkem. Na Framesi mám ráda široký výběr produktů a příjemnou vůni ošetřujících přípravků.