Gestil Hair Care

Gestil Hair Care je nová vlna profesionálních kadeřnických produktů, která se zaměřuje na regeneraci a navrácení vitality vlasům. Účinkuje jako tsunami, která zatočí s toxiny i vnějšími negativními vlivy. A protože zdraví je partnerem krásy, už nikdy se značky Gestil Hair Care nebudete chtít vzdát!

Proč si zvolit ošetřující vlasovou kosmetiku Gestil? Nejen že má u nás tradici dlouhou již 25 let, která je známkou vysoké kvality, ale rovněž staví na nejmodernějších výzkumech a postupech a využívá unikátního působení aktivních látek a přírodních zdrojů.


Moderní přístup k péči o vlasy tkví ve třech krocích:

  • důkladné hloubkové hygieně před použitím šamponu (speciální tonika, která jemně ale hloubkové vyčistí pokožku, navíc obsahují i látky, jež mohou bojovat např. proti padání vlasů nebo lupům a znásobí působení šampónů)
  • samotné čištění vlasů (výběr šampónů je přizpůsoben vlastnostem vašich vlasů, a proto si můžete vybrat produkty pro mastné vlasy, vlasy s lupy, šampón na vlasy se sklonem k padání a jiné)
  • závěrečná normalizace vlasů a vlasové pokožky (speciální masky a soli na vlasy či gely, které nezanechávají zbytky na vlasech a opláchnutím jsou snadno úplně odstraněny; mezi umytími tyto gely chrání vlasovou pokožku před negativními vnějšími vlivy a vlasy i pokožku hydratují)