Spolupracujte s námi
Kosmetické semináře


Nechcete přijít o žádné novinky, být stále v obraze, nejlepší ve svém oboru a zkrátka jak se říká - neusnout na vavřínech? Sledujte tuto stránku, která je určena pouze pro Vás. Níže si také přečtěte, jak jsou kosmetičky spokojené s účastí na webinářích.

Aktuální kosmetické semináře k zakoupení naleznete ZDE

V případě zájmu o konkrétní seminář, můžete také kontaktovat obchodního konzultanta pro Vaši oblast viz  KONTAKTY ZDE 
RECENZE WEBINÁŘŮ

Salon Kathara Cosmetics Solution, Staré Město

Webináře u značky Alissa Beaute si opravdu nemohu vynachválit, vždy se dozvím mnoho nových a zajímavých informací, které mohu využít ve své práci a posunou mě v určitém směru dál. Co se týče školitelů, tak to jsou moc příjemní lidé, kteří umí navodit skvělou atmosféru a své práci opravdu rozumí. Odpoví na veškeré dotazy a dělají to s láskou. Mnoho webinářů jsem brala jako dvouhodinovou dřinu, která mě nudila, ale webináře od Alissa Beaute mě baví a beru je jako "relax" se skvělými lidmi. 

Kateřina Kvapilová


Kosmetický salon Michaela, Chrudim

Jsem moc ráda, že jsem mohla využít možností online webinářů, protože mi daly mnoho technických a praktických zkušeností. Každý webinář byl ve své oblasti obohacující. Produkty Alissa Beauty jsou velmi rozsáhlé a dokáží pomoci jakékoli pleti i s různými nedokonalostmi. Toto všechno pochopit a znát mi pomohla a stále pomáhá naše technoložka Jana Škabradová. Na každý nový webinář se ráda přihlásím, abych pochytila něco nového, dále se rozvíjela a nebo také přispěla svou zkušeností.
Děkuji za tuto možnost.

Michaela Pártlová


Salon Aleny Sládkové, Velešín

Pravidelně se účastním webinářů, které převážně vede technoložka Jana Škabradová, která je knihovna znalostí a zkušeností. Školení je pokaždé skvělé a i když se některé informace opakují, vždy se dozvím něco nového. Oceňuji i to, že mohu školení shlédnout znovu v případě,  že ho nestihnu. Děkuji za možnost se vzdělávat, když v této nelehké době nemohu trávit čas s klientkami v salonu.

Alena Sládková


Salon Michaely Váchové, České Budějovice 

Děkuji firmě Italy Style, se kterou spolupracuji, za možnost se vzdělávat i v době, kdy není možné jít osobně na školení. Oceňuji zajímavá témata webinářů, která jsou výstižná, srozumitelná, hezky a věcně zpracovanou prezentaci a ostrovtip naší milé školitelky Jany Škabradové. Prostor na dotazy ať už se týkají tématu nebo čehokoli jiného, super. Za mě naprostá spokojenost.

Michaela Váchová


Salon Moniky Opatrné, Vrbno pod Pradědem

Děkuji za úžasné webináře, které pro nás vymýšlíte. Jsou pro mě v téhle době důležité pro udržení se v pracovním chodu. Webináře jsou plné zajímavých a nových informací, během hodinky a půl se toho opravdu stihne hodně probrat k danému tématu. Za mě SUPER, pokračujte v tom dál. 

Monika Opatrná


Salon Cool, Břeclav

Děkuji za on-line školení, ideálně využitý čas v této době. Paní školitelky dají tématu vždy něco navíc a své zkušenosti. Pokaždé si najdu nějakou cennou radu a to co už znám, si ráda zopakuji. 

Hana Stopková


Salon Moniky Procházkové, Praha 1

Chtěla bych prostřednictvím p. Kateřiny Husákové poděkovat vaší firmě za prezentaci školení, které se mi nejen líbilo, ale bylo též podporou a přínosem v této situaci. Poděkování patří též p. Janě Škrabadové a p. P. Šindelkové. Vše bylo perfektně a srozumitelně vysvětleno. Také děkuji moc p. Kateřině Husákové, že mi vždy vyjde vstříc a poradi.

Monika Procházková


Salon Andrey Švarcové, Praha 6, Dejvice

Tento měsíc jsem se zúčastnila zajímavého a obohacujícího školení, které pro mou práci se značkou Alissa Beauté bylo velmi přínosné. Jednalo se o školení na péči o suchou a citlivou pleť a ošetření pleti s rosaceou. Musím pochválit i paní lektorku, která školení vedla velice poutavou formou.

Andrea Švarcová


Salon Ireny Rajsiglové, Praha 9, Hloubětín

Na posledním webináři jsem si krásně zopakovala a oživila znalosti o naší pleti a Jana Škabradová byla opět úžasná. 
Je moc fajn, že aspoň tímto způsobem se můžeme s ostatními kosmetičkami vidět. A jen doufám, že se letošní kongres uskuteční. Už se mi stýská po příjemné atmosféře v Akademii. Klidně přijdu  v roušce:-).
Už teď se těším na další webinář "Péče o oční okolí".

Irena Rajsiglová


Salon Evy Žákové, Děčín

Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří se zasloužili o vysílání webinářů. Zvlášť v této, pro vetšinu z nás, těžké době, kdy nemůžeme pracovat v oboru, který máme tak rádi, je to malé světlo na konci tunelu. Vhodně zvolená témata, děvčata co školí, profesionálně zvládají vedení semináře a zodpoví každý náš dotaz. Moc se mi líbí i navazující témata a proložení Alissy Beaute a Diego dalla Palmy. Jsem nadšená. Oživit si, anebo doplnit vědomosti v této formě je jednoduché.

Eva Žáková


Kosmetické studio Provance, Lhotka

V loňském roce jsem se zúčastnila všech webinářů některých i dvakrát. Určitě pro mě byly přínosem. Webináře mám uložené a neustále se k ním vracím, pokaždé tam najdu něco nového, co jsem předtím nezaregistrovala. Skvělá práce dámy a děkuji.

Soňa Kratochvílová


Kosmetika Dana Tvrdá, Hodkovice nad Mohelkou

Webináře v roce 2020 mi přinesly mnoho. Vždy jsem se na ně těšila, jednak že uvidím alespoň na chvíli známé tváře. Při webináři je velká výhoda v tom, že okamžitě můžu napsat dotaz, když potřebuji něco víc vysvětlit k tématu a školení se nemusí hned přerušovat.  Dotaz se přečte a školitelka všechno vysvětlí. Dotazů je vždy hodně, možná se tolik nestydíme. Další velkou výhodou je, že dostanu z webináře video, na které se můžu podívat kdykoliv a hlavně si nemusím psát poznámky.  Moc se mi to libí. Děkuji

Dana Tvrdá


Kosmetika Jitka Zankelová, Olomouc

Webináře jsou skvělé. Jsou intenzivní a inspirující. Každý si z nich odnese spoustu nových vědomostí, i když pracuje v oboru 10 nebo 20 let. 
Díky zkušenostem a znalostem mentorů, o které se s námi podělí, pozvedneme ošetření k dokonalosti. 
Díky webinářům mám neustále chuť se učit a zlepšovat.

Jitka Zankelová


Kosmetický salon Monika, Rotava

Děkuji za zavedení webinaru, je to skvělý nápad, určitě mi to přineslo nové a srozumitelné informace.

Monika Duchková