O Akademii

VZDĚLÁVACÍ BEAUTY AKADEMIE

Naše společnost v Praze otevřela zcela novou vzdělávací akademii pro profesionální kadeřníky, kadeřnice a kosmetičky. Tyto prostory slouží jako centrum zvyšování profesionální úrovně kadeřníků, kadeřnic a kosmetiček. Požadavky na profesionalitu, dovednosti a služby salonů stále stoupají. Stejně jako v jiných oborech je nezbytné se neustále zlepšovat, což bez dalšího vzdělávání a hledání nové inspirace nelze. Podnikatelé, kteří nejdou vpřed, nemohou na dnešním složitém trhu uspět. A právě z těchto důvodů jsme akademii vybudovali.JAKÉ SLUŽBY AKADEMIE NABÍZÍ?

1. SEMINÁŘE PRO KADEŘNICE A KADEŘNÍKY – profesionální značka Framesi
  • Pracovní workshopy s českými či italskými kadeřníky na cvičných hlavách či modelkách – střihy, barvení, výčesy, trendy. Teorie i praxe.
  • Projekty pro podporu a rozvoj salonů.
  • Vzdělávání v oblasti barvení vlasů – pro začátečníky, pro pokročilé, top techniky.

2. SEMINÁŘE PRO KOSMETIČKY - profesionální značky Alissa Beauté, Diego dalla Palma Professional
  • Pracovní workshopy a teorie – kosmetická ošetření, nové trendy, masáže, marketing pro salony. Pro začátečníky i pro pokročilé.

Máte-li zájem o nabídku seminářů, sledujte tyto stránky. Nebo nám pošlete váš email a budeme vás o chystaných akcích informovat (pokud již od nás emaily dostáváte, pak i termíny aktuálních akcí najdete ve svém emailu).Zobrazit celý popis