Vybavení salonů a modernizace

Znáte to. Dlouho o něčem sníte, a když se konečně pustíte do realizace, začnou se kupit problémy. Musíte zařídit tohle a také tamto a nezapomenout pro jedno na druhé. Je-li však vaším přáním přepychově vypadající a zároveň plně funkční kadeřnický nebo kosmetický salon, mohou se vaše obavy a starosti rozplynout, jako když lusknete prsty. Proč? Přece proto, že jsme tu my! Společnost Italy Style Linea s.r.o., vám ochotně a s radostí pomůže kompletně a kvalitně vybavit váš profesionální salon či Barber shop od podlahy až ke stropu přesně dle vašich představ - moderně, ale i zcela odlišně, než jak je tomu v ostatních salonech krásy. Naše firma je totiž výhradním distributorem italských značek, což zaručuje, že jsme originálem na českém trhu

WEBOVÁ UKÁZKA REALIZACÍ SALONŮ MALETTI | OD MINULOSTI PO SOUČASNOST - ZOBRAZIT ZDEA co vám tedy nabízíme?

Vy, kadeřnice, kadeřníci i kosmetičky, si u nás můžete vybrat kvalitní stylový nábytek od recepcí přes pracovní křesla, stoličky, pánská křesla, doplňky pro Barber shopy vozíky či stolky až po doplňky, díky kterým bude váš salon dokonalý do posledního detailu. Zárukou kvality jsou značky prověřené tradicí i každodenním úžíváním profesionály po celém světě - Maletti, Beauty Star, Takara Belmont, Uki a Nilo.Své klienty oslníte produkty, které nejsou k dostání nikde jinde, jelikož jsou určené pouze a jen profesionálům z našich partnerských salonů. Vlasové mágy potěší množství šamponů, kondicionérů, masek a barev na vlasy, stylingových produktů i produktů s regeneračními a ošetřujícími účinky značek Framesi a Gestil Care. Kouzelnice s pleťovou a tělovou kosmetikou zásobíme mléky, krémy, sprchovými gely, masážními produkty a přípravky, díky kterým jejich klientky zatočí s celulitidou i nechtěnými chloupky a ochrání se před nežádoucími vlivy slunečních paprsků. Obličeje svých zákaznic přitom mohou hýčkat peelingy, séry, maskami a zkrášlit je dekorativní kosmetikou a make-upem na přírodní bázi. To vše s profesionální péčí Italů v podobě značek Alissa Beauté, Framesi a Diego dalla Palma.

Aby byl váš salon komplexně vybavený po všech stránkách, připravili jsme pro vás i kadeřnické a kosmetické přístroje a pomůcky - fény, kulmy, žehličky, nůžky i hřebeny a kartáče a speciální multifunkční nástroje pro ošetření pokožky. Při jejich výběru se spoléháme na světově proslulé značky, které nikdy nezklamou a mezi něž se řadí Uki, Parlux, DenmanLeader Cam a Y.S. Park Professional.

PROVÁDÍME TAKÉ MODERNIZACE SALÓNŮ

INSPIRACE REALIZACÍ SALÓNŮ S MODERNÍM NÁBYTKEM MALETTI - OTEVŘÍT PROSPEKT ZDE


ZAJÍMÁ VÁS VÍCE? KONTAKTUJTE NÁS - RÁDI VÁM PORADÍME!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O CENOVÉ NABÍDKY KONTAKTUJTE NEBO NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM
Tel: 774 001 030  | Tvorba cenových nabídek pro nábytek Maletti a Beauty Star


Nejen zásobování kosmetickými výrobky, ale i modernizace a rekonstrukce vašich salónů k naprosté dokonalosti je naší specialitou.

A naši práci poznáte na první pohled. Jak? Jednoduše! Protože kvalita, krása, komfort, to jsou tři ingredience, které tvoří recept našeho úspěchu.
Sázíme na italskou kvalitu a dopřáváme svým partnerům jen to nejlepší značek Maletti, Beauty Star a Uki. 

Podívejte se sami, jak i díky nám zkrásněly salóny: