Vybavení salonů a modernizace

Znáte to. Dlouho o něčem sníte, a když se konečně pustíte do realizace, začnou se kupit problémy. Musíte zařídit tohle a také tamto a nezapomenout pro jedno na druhé. Je-li však vaším přáním přepychově vypadající a zároveň plně funkční kadeřnický nebo kosmetický salon, mohou se vaše obavy a starosti rozplynout, jako když lusknete prsty. Proč? Přece proto, že jsme tu my! Společnost Italy Style Linea s.r.o., vám ochotně a s radostí pomůže kompletně a kvalitně vybavit váš profesionální salon či Barber shop od podlahy až ke stropu přesně dle vašich představ - moderně, ale i zcela odlišně, než jak je tomu v ostatních salonech krásy. Naše firma je totiž výhradním distributorem italských značek, což zaručuje, že jsme originálem na českém trhuA co vám tedy nabízíme?
Vy, kadeřnice, kadeřníci i kosmetičky, si u nás můžete vybrat kvalitní stylový nábytek od recepcí přes pracovní křesla, stoličky, pánská křesla, doplňky pro Barber shopy vozíky či stolky až po doplňky, díky kterým bude váš salon dokonalý do posledního detailu. Zárukou kvality jsou značky prověřené tradicí i každodenním úžíváním profesionály po celém světě - Maletti, Beauty Star, Takara Belmont, Uki a Nilo.Své klienty oslníte produkty, které nejsou k dostání nikde jinde, jelikož jsou určené pouze a jen profesionálům z našich partnerských salonů. Vlasové mágy potěší množství šamponů, kondicionérů, masek a barev na vlasy, stylingových produktů i produktů s regeneračními a ošetřujícími účinky značek Gestil, Framesi a Ecoplex. Kouzelnice s pleťovou a tělovou kosmetikou zásobíme mléky, krémy, sprchovými gely, masážními produkty a přípravky, díky kterým jejich klientky zatočí s celulitidou i nechtěnými chloupky a ochrání se před nežádoucími vlivy slunečních paprsků. Obličeje svých zákaznic přitom mohou hýčkat peelingy, séry, maskami a zkrášlit je dekorativní kosmetikou a make-upem na přírodní bázi. To vše s profesionální péčí Italů v podobě značek Alissa Beauté, Framesi a Diego dalla Palma.

Aby byl váš salon komplexně vybavený po všech stránkách, připravili jsme pro vás i kadeřnické a kosmetické přístroje a pomůcky - fény, kulmy, žehličky, nůžky i hřebeny a kartáče a speciální multifunkční nástroje pro ošetření pokožky. Při jejich výběru se spoléháme na světově proslulé značky, které nikdy nezklamou a mezi něž se řadí Uki, Parlux, Leader Cam a Panestetic.


PROVÁDÍME TAKÉ MODERNIZACE SALÓNŮ

INSPIRACE REALIZACÍ SALÓNŮ S MODERNÍM NÁBYTKEM MALETTI - OTEVŘÍT PROSPEKT ZDE


1. MALETTI

KOMPLETNÍ NABÍDKU NÁBYTKU MALETTI A BEUTY STAR SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT V KATALOZÍCH PRO ROK 2018/2019

KOMPLETNÍ KATALOG NÁBYTKU MALETTI PASSPORT-XI - ZOBRAZIT ZDE
MALETTI VZORNÍK ČALOUNĚNÍ SKAY - ZOBRAZIT ZDE
MALETTI - DESIGN LINIE SALON ITALY -  ZOBRAZIT ZDE
AKČNÍ LETÁK MALLETI - ZOBRAZIT ZDE

SHOWROOM VIZUALIZACE MALETTI ITALY ZOBRAZIT ZDE


2. BEAUTY STAR

KOMPLETNÍ NABÍDKA KATALOGŮ NÁBYTKU BEAUTY STAR

AKČNÍ KATALOG BEAUTY STAR "STELLA B 2019" - ZOBRAZIT ZDE

KATALOG BEAUTY STAR 2019ZOBRAZIT ZDE
KATALOG LINIE "NEW YORK" - ZOBRAZIT ZDE
VZORNÍK BAREV BEAUTY STARZOBRAZT ZDE

AKČNÍ LETÁK BEAUTY STAR ENG (v EUR) - ZOBRAZIT ZDE
AKČNÍ CENÍK BEAUTY STAR (v CZK) - ZOBRAZIT ZDE

SHOWROOM VIZUALIZACE BEAUTY STAR ITALY ZOBRAZIT ZDE


3. TAKARA BELMONT

KOMPLETNÍ NABÍDKU KADEŘNICKÉHO NÁBYTKU RENOMOVANÉ ZNAČKY TAKARA BELMONT SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT V AKTUÁLNÍCH KATALOZÍCH
 PRO ROK 2018/2019 (POUZE ENG VERZE)

KATALOG NÁBYTKU TAKARA BELMONT 2018/2019 ENG - ZOBRAZIT ZDE


ZAJÍMÁ VÁS VÍCE? KONTAKTUJTE NÁS - RÁDI VÁM PORADÍME!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O CENOVÉ NABÍDKY KONTAKTUJTE NEBO NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM
Tel: 774 001 030 | Andrea Votavová | Tvorba cenových nabídek pro nábytek Maletti a Beauty StarNejen zásobování kosmetickými výrobky, ale i modernizace a rekonstrukce vašich salónů k naprosté dokonalosti je naší specialitou.

A naši práci poznáte na první pohled. Jak? Jednoduše! Protože kvalita, krása, komfort, to jsou tři ingredience, které tvoří recept našeho úspěchu.
Sázíme na italskou kvalitu a dopřáváme svým partnerům jen to nejlepší značek Maletti, Beauty Star a Uki. 

Podívejte se sami, jak i díky nám zkrásněly salóny: